Tryb nocny pojawia się w Galaxy S10 – Samsung dotrzymuje słowa

Łukasz Pająk Newsy 2019-04-19

Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami, tymi bardziej oficjalnymi, jak i tymi mniej, Samsung usprawnia serię Galaxy S10. Pojawiła się już aktualizacja czytnika linii papilarnych, a teraz przyszedł czas na aparat. O ile topowy model Koreańczyków zajmuje pierwsze miejsce w rankingu DxOmark, tak nie da się ukryć, że można jeszcze parę kwestii poprawić. Tym sposobem teraz firma postanowiła wdrożyć tryb nocny do aplikacji aparatu Galaxy S10.

Tryb nocny w Galaxy S10 – w końcu to użytkownicy mają władzę

samsung galaxy s10e

Oczywiście już wcześniej seria Galaxy S10 potrafiła rozjaśniać fotografie, gdzie człowiek nie jest w stanie nic dojrzeć. Tryb ten, który został wypromowany przez Google i jego Night Sight, w Samsungu działał dotychczas nieco inaczej. Otóż nie był on w osobnym menu, a w trybie automatycznym. To oprogramowanie decydowało, kiedy należy dłużej zbierać informacje o otoczeniu, aby ujrzeć to, co niewidoczne. Wspomniana aktualizacja to zmienia i tym sposobem w aplikacji aparatu Galaxy S10 pojawia się tryb Noc. Jak się nietrudno domyślić, robi on dokładnie to samo, co wcześniej dedykowany automat, choć niektórzy użytkownicy zauważają, że jeszcze bardziej rozjaśnia zdjęcia.

Zobacz też: Przezroczysty i składany wyświetlacz od LG – będzie lepszy od konkurencji?

Oczywiście nie wszyscy dostaną od razu tę aktualizację. Niemniej jest ona już w Europie i jeśli jeszcze nie otrzymaliście jej na swoim urządzeniu, to zapewne stanie się to w ciągu kilku dni, najpóźniej kilku tygodni. Wyjątkiem są osoby, które kupiły urządzenie u operatora, ale tego raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć. Co jeszcze powinien poprawić Samsung w serii Galaxy S10? Tego dowiecie się w ramach naszych recenzji Galaxy S10+ i Galaxy S10e, ale też dajcie znać, co Wam najbardziej by się przydało w tych modelach.

 

Źródło: GSM Arena, SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x