samsung galaxy note9

Nowa aktualizacja Galaxy Note9 przynosi świetne nowości

1 minuta czytania
Komentarze

Galaxy Note9 to zeszłoroczny flagowiec Samsunga, który rzecz jasna wciąż jest wspierany. Osobiście w ciągu ostatniego roku zaobserwowałem, że koreański gigant coraz lepiej traktuje posiadaczy swoich smartfonów. Zaskakuje nas choćby aktualizacjami przed czasem czy nowymi funkcjami dla starszych urządzeń. Dziś tytułowy smartfon doczekał się uaktualnienia, które wprowadza bardzo ciekawe nowości znane z nowszych smartfonów Samsunga.

Samsung Galaxy Note9 – aktualizacja

galaxy note9 fov

Samsung wypuścił właśnie aktualizację, która przynosi kilka ciekawych rozwiązań. Waży ona około 520 MB i została oznaczona numerem N960FXXU2CSDE. Jeśli mowa o nowościach, to wspomniane uaktualnienie wprowadza znane choćby z Galaxy S10 automatyczne uruchamianie trybu nocnego. Od teraz właściciele Note’a9 będą mogli podać konkretną godzinę, o której tryb nocny będzie miał się włączać samodzielnie. Zmienia on kolorystykę interfejsu na ciemniejszą, co sprawia, że nasze oczy mniej się męczą. Co więcej, dodano także możliwość zmiany FOV w przednim aparacie – od 68 do 80 stopni. Odpowiedzialny jest za to przycisk, który teraz będzie widoczny nad migawką aparatu. Dla przypomnienia – FOV to pole widzenia, którego regulacja w zależności od ustawień, pozwoli widzieć więcej lub mniej na ekranie.

Zobacz także: Najdziwniejszy notch należy do Xiaomi

Jak to zwykle bywa w przypadku uaktualnień tego typu, nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Spowodowane jest to faktem, że producenci wypuszczają aktualizacje falami. Na chwilę obecną uaktualnienie jest dostępne tyko w Niemczech, jednak z pewnością wkrótce trafi do innych krajów, w tym Polski.

Źródło: sammobile

Motyw