Vivo iQOO 5G

Smartfon z Snapdragonem 845 w 2019 roku? Wbrew pozorom plan IQOO ma sens

Newsy

Submarka smartfonów do gier od Vivo iQOO może wkrótce ogłosić nowy smartfon. Kluczowe szczegóły urządzenia, które zostanie zaprezentowane jako iQOO Youth Edition zostały ujawnione. Będzie on zasilany przez procesor Snapdragon 845 firmy Qualcomm zgodnie z plakatem telefonu, który został udostępniony na Weibo. Obraz ujawnia również, że urządzenie będzie miało 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Zapakuje również baterię 4000mAh.

iQOO Youth Edition z Snapdragonem 845

iQOO Youth Edition

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pod względem wzornictwa, iQOO Youth Edition nie różni się od potężniejszego rodzeństwa. Górna połowa frontu jest widoczna na plakacie i posiada małęgo notcha na aparat fotograficzny dedykowany zdjęciom selfie. Jednak Vivo może wybrać inną konstrukcję tylnej części telefonu. Ostatnia kluczowa informacja, którą ujawnia plakat, to cena. iQOO Youth Edition będzie kosztować w zależności od wariantu ¥1998 (~$289), ¥1000 (~$144) mniej niż podstawowy model smartfonu do gier iQOO. Nie widać żadnych innych, znaczących zmian względem wersji ze Snapdragonem 855. Starszy układ wciąż jest jednym z najpotężniejszych na rynku, a cena wydaje się niezwykle atrakcyjna.

Zobacz też: Xiaomi zmienia zasady dystrybucji MIUI w wersji beta. Wiele smartfonów wykreślonych.

iQOO Youth Edition ma numer modelu V1914A i jest zasilany przez procesor Snapdragon 845. Ma również 6 GB pamięci RAM i działa Android 9 Pie. To jednak nie wszystko.

iQOO Youth Edition

Na Weibo jest jeszcze jedna grafika. Mówi ona o urządzeniu wyposażonym w układ Snapdragon 710, ma ono kosztować ¥1798 (~$259). Możliwe więc, że dostaniemy aż dwa nowe urządzenia. Wykorzystanie zeszłorocznego układu flagowego w tańszym smartfonie jest bardzo interesującym rozwiązaniem. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że się ono przyjmie także wśród innych producentów.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x