Xiaomi po koronawirusie

Xiaomi zmienia zasady dystrybucji MIUI w wersji beta. Wiele smartfonów wykreślonych

Newsy

Xiaomi to firma znana głównie ze swoich smartfonów, które mogą pochwalić się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Większość z nich działa pod kontrolą systemu MIUI – silnie zmodyfikowanego Androida z wieloma ciekawymi funkcjami. Te zazwyczaj testowane są przez użytkowników w próbnych odsłonach oprogramowania – okazuje się jednak, że już wkrótce nie wszyscy będą mogli wypróbować to, co MIUI ma do zaoferowania, przed oficjalną premierą nowej wersji.

Xiaomi: to koniec MIUI w wersji beta dla wybranych urządzeń

xiaomi reklamy

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kilka dni temu Xiaomi ogłosiło, że wersje beta systemu MIUI nie będą dostarczane dla wszystkich urządzeń. Firma wprowadza kilka rygorystycznych wymogów, które z pewnością wykreślą wiele modeli z listy. Przede wszystkim testowe aktualizacje będą udostępniane dla nowych smartfonów wyłącznie przez rok. Co więcej, nie wszystkie urządzenia będą mogły liczyć na wersje beta systemu – Xiaomi podaje, że nie będą one wydawane dla smartfonów z niższej półki. Firma nie sprecyzowała, czym dokładnie jest „niższa półka”, jednak myślę, że możemy do niej zaliczyć urządzenia takie jak np. Redmi 7A.

Zobacz też: Powstała gra bazowana na serialu Breaking Bad.

Opisywane w powyższym akapicie zmiany wejdą w życie już 5 lipca. Wtedy też zacznie tykać zegar – cieszcie się zatem wersjami beta MIUI dopóki są one jeszcze dostępne dla Waszego smartfona!

Źródło: Forum MIUI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x