Nowa odsłona Angry Birds: Stella pojawi się jesienią

Aplikacje

angrybirds-stella

Wkurzone Ptaki tak mocno zadomowiły się w popkulturze, że nawet jak ktoś nie grał w żadną  odsłonę Angry Birds to jest duża szansa, że będzie kojarzyć ten tytuł – głównie za sprawą zabawek,  ubrań i wielu innych gadżetów. Wszystkich miłośników ptasich przygód ucieszy fakt, że na jesień Rovio zapowiedziało kolejną, będącą spin-offem serii, grę: Angry Birds: Stella. Zapowiedź ta jest jednak bardzo oszczędna, opublikowane zostały zaledwie dwie grafiki (z których jedna jest tłem strony internetowej) ukazujące odświeżony projekt postaci. Wiadomo właściwie tylko tyle, że głównym bohaterem będzie Stella – różowy ptaszek płci żeńskiej. Deweloperzy nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących fabuły, ani mechanizmów rozgrywki. Wspominają tylko o nowych barwnych postaciach przeżywających wspólne przygody i połączonych magią przyjaźni.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

W tym miejscu powinienem popisać się błyskotliwą refleksją, ale tego nie zrobię, ponieważ gry z serii Angry Birds kompletnie do mnie nie przemówiły. Szczerze mówiąc dziwi mnie ich popularność, za którą odpowiadają chyba głównie specs od marketingu. Zakończę zatem ciekawostką. Według Angry Birds Wiki, Stella pojawiła się już w serii wcielając się w rolę księżniczki Lei w Angry Birds Star Wars.

 
Źródło: androidpolice.com, angrybirds.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x