Nowa odsłona Angry Birds: Stella pojawi się jesienią

Krzysztof Fall Aplikacje 2014-02-14

angrybirds-stella

Wkurzone Ptaki tak mocno zadomowiły się w popkulturze, że nawet jak ktoś nie grał w żadną  odsłonę Angry Birds to jest duża szansa, że będzie kojarzyć ten tytuł – głównie za sprawą zabawek,  ubrań i wielu innych gadżetów. Wszystkich miłośników ptasich przygód ucieszy fakt, że na jesień Rovio zapowiedziało kolejną, będącą spin-offem serii, grę: Angry Birds: Stella. Zapowiedź ta jest jednak bardzo oszczędna, opublikowane zostały zaledwie dwie grafiki (z których jedna jest tłem strony internetowej) ukazujące odświeżony projekt postaci. Wiadomo właściwie tylko tyle, że głównym bohaterem będzie Stella – różowy ptaszek płci żeńskiej. Deweloperzy nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących fabuły, ani mechanizmów rozgrywki. Wspominają tylko o nowych barwnych postaciach przeżywających wspólne przygody i połączonych magią przyjaźni.

W tym miejscu powinienem popisać się błyskotliwą refleksją, ale tego nie zrobię, ponieważ gry z serii Angry Birds kompletnie do mnie nie przemówiły. Szczerze mówiąc dziwi mnie ich popularność, za którą odpowiadają chyba głównie specs od marketingu. Zakończę zatem ciekawostką. Według Angry Birds Wiki, Stella pojawiła się już w serii wcielając się w rolę księżniczki Lei w Angry Birds Star Wars.

 
Źródło: androidpolice.com, angrybirds.com  • LCD

    Jaki PR? Pierwsze angry Bird były wciągające, kolejne to było rozszerzenie tematu i różne okolicznościowe wersje. Później na fali popularności pojawiło się star Wars, to z budowaniem pojazdów i teraz angry Bird go. Taki sam model popularności jak ten ptak którego teraz zdjeli z Play store. Na początek prosta i wciągająca rozrywka, później wymiana wyników i popularność strzela w górę.

  • Bartek

    Też nie rozumiem fenomenu tej serii. Odpaliłem, pograłem 10 minut i usunąłem.x