angrybirds-stella

Wkurzone Ptaki tak mocno zadomowiły się w popkulturze, że nawet jak ktoś nie grał w żadną  odsłonę Angry Birds to jest duża szansa, że będzie kojarzyć ten tytuł – głównie za sprawą zabawek,  ubrań i wielu innych gadżetów. Wszystkich miłośników ptasich przygód ucieszy fakt, że na jesień Rovio zapowiedziało kolejną, będącą spin-offem serii, grę: Angry Birds: Stella. Zapowiedź ta jest jednak bardzo oszczędna, opublikowane zostały zaledwie dwie grafiki (z których jedna jest tłem strony internetowej) ukazujące odświeżony projekt postaci. Wiadomo właściwie tylko tyle, że głównym bohaterem będzie Stella – różowy ptaszek płci żeńskiej. Deweloperzy nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących fabuły, ani mechanizmów rozgrywki. Wspominają tylko o nowych barwnych postaciach przeżywających wspólne przygody i połączonych magią przyjaźni.

 

W tym miejscu powinienem popisać się błyskotliwą refleksją, ale tego nie zrobię, ponieważ gry z serii Angry Birds kompletnie do mnie nie przemówiły. Szczerze mówiąc dziwi mnie ich popularność, za którą odpowiadają chyba głównie specs od marketingu. Zakończę zatem ciekawostką. Według Angry Birds Wiki, Stella pojawiła się już w serii wcielając się w rolę księżniczki Lei w Angry Birds Star Wars.

 
Źródło: androidpolice.com, angrybirds.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Fall

Z wykształcenia inżynier tego i owego, z zamiłowania geek. Pasjonat nowych technologii. Zwolennik wolnego i otwartego oprogramowania oraz zdrowego rozsądku. Miłośnik hard science fiction najlepiej osadzonego w klimacie cyberpunka i dark fantasy. Z braku czasu nie uczestniczy aktywnie w życiu społeczności acpl. Na wszelkie skargi i zażalenia oczekuje pod emailem. Jednocześnie zastrzegając, że może nie być w stanie na wszystkie maile odpowiedzieć.