lenovo vibe x 22

 

Lenovo po zakupie Motoroli powinno jak najszybciej i najlepiej wypromować swoje produkty typu smartfony i tablety. Wygląda na to, że Chińczycy idą tym torem. Dzisiejszy tweet pokazuje zalety jednego z ich słuchawek i tym samym przypomina o jego istnieniu, gdyż Vibe X pojawiał się na językach jedynie podczas jego premiery.

 

Oczekując na rozwój sytuacji Motoroli po zakupie tej firmy od Google przez Lenovo, przypomnijmy sobie jeden z modeli tego ostatniego producenta. Vibe X to jeden z najcieńszych (6,9 mm) i najlżejszych (121 g) smartfonów w historii i Chińczycy podkreślają to na każdym kroku. Tym razem za pomocą takiego oto następującego tweeta:

 

 

Piramida niczym z kart – tak Lenovo porównuje swój model. Skoro już przypominamy sobie Vibe X, oto część jego specyfikacji:

 

  • 5-calowy wyświetlacz 1920×1080;
  • 4-rdzeniowy układ MediaTek MT6589T (4x 1,5 GHz, 2 GB RAM);
  • aparaty: 13 MPx tył, 5 MPx przód;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • akumulator o pojemności 2000 mAh;
  • Android 4.2 Jelly Bean.

 

Jaka jest przyczyna tak małej popularności smartfonów Lenovo? Przede wszystkim ich ograniczona dostępność. Wspomniany wyżej Vibe X dostępny jest tylko w Chinach, Indiach oraz Rosji w cenie około 1300 złotych.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.