lista zadań google

Google integruje ze sobą Gmail i listę zadań

Newsy

Lista zadań Google przez lata była aplikacją traktowana przez giganta po macoszemu. Użytkownicy Androida także skupiali się raczej na aplikacjach list zadań od firm trzecich. Zmieniło to się w tamtym roku, kiedy Google uznało, że aplikacja z listą zadań jest im potrzebna do funkcjonowania ekosystemu.

Lista zadań Google i Gmail się integrują

lista zadań google

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W najnowszej aktualizacji aplikacja Gmail dla Androida i Lista zadań Google zostały ze sobą zintegrowane. Już wcześniej korzystając z Gmaila za pomocą przeglądarki internetowej, można było dodawać wiadomości e-mail do listy zadań. Jednak opcja ta nie była do tej pory dostępna dla aplikacji mobilnej Gmaila. Dodawanie ważnych wiadomości e-mail do aplikacji Tasks jest dość proste. Wszystko, co należy zrobić, to otworzyć wiadomość e-mail, którą chcemy dodać. Następnie dotknąć menu w prawym górnym rogu ekranu i wybrać opcję Dodaj do zadań. Jeśli nie mamh zainstalowanej aplikacji Lista zadań Google na swoim urządzeniu, zostaniemy przekierowani do Sklepu Play.

Zobacz też: Zaktualizuj WhatsApp! Starsze wersje są podatne na groźny atak

Integracja zadań powinna odbywać się na żywo w najnowszej aktualizacji aplikacji Gmail na Androida. Jak się spodziewamy po Google, prawdopodobnie będzie wprowadzana stopniowo dla poszczególnych użytkowników. Oznacza to, że nie każdy będzie miał dostęp do tej opcji tego samego dnia. Dzięki integracji można również z poziomu aplikacji pocztowej dodawać szczegóły, zmieniać datę i godzinę przypomnień oraz dodawać podzadania na pocztę elektroniczną.

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x