lg g pro 2 1

 

LG stosunkowo niedawno, bo pod koniec zeszłego miesiąca, ogłosiło, że zbliża się ten moment, w którym należy stworzyć następcę dla jednego z urządzeń z górnej półki. Omawianym modelem jest oczywiście G Pro, który na targach Mobile World Congres doczeka się następcy.

 

Specyfikacja LG G Pro 2 już kilka razy zdążyła się zmienić, ale tym razem możemy skupić się na oficjalnych informacjach. Rzadko się zdarza, że to producent ją podaje, ale w tym wypadku tak jest. Koreańczycy postanowili ujawnić część danych technicznych najnowszego phabletu. Przedstawiona specyfikacja tyczy się tylko i wyłącznie aparatu, a ten najprawdopodobniej będzie robił wrażenie. Wszystko za sprawą nowego modułu, który pozwoli wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 13MPx, a także nagrywać filmy w rozdzielczości Ultra HD (3840 x 2160 pixels). Do tego dochodzi optyczna stabilizacja obrazu, którą LG najprawdopodobniej nieco unowocześniło i nazwało OIS Plus. Z kolei po drugiej stronie urządzenia znajdzie się moduł 2.1MPx.

 

Pozostała specyfikacja, już w kwestii plotek, ma zawierać 6-calowy wyświetlacz FullHD, 3GB RAM, 32GB wbudowanej pamięci dla użytkownika oraz wsparcie dla LTE-A. Całość oczywiście będzie działać pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Jednak, czy te informacje się potwierdza? Czekamy do targów Mobile World Congres.

 

 

źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.