Galaxy S II na Mount Everest

Newsy

Mountains

My czekamy aż trafi w końcu pod nasze strzechy, a tymczasem zwiedza już świat – mowa o najnowszym Samsungu Galaxy S II. Kenton Cool, podróżnik i alpinista z Wielkiej Brytanii, po raz 9 zdobył najwyższy szczyt świata (to rekord wśród Brytyjczyków) – tym razem zabierając ze sobą nowego Samsunga Galaxy S II. Udało mu się nawet na szczycie złapać wątłą sieć 3G o czym ‚ćwierknął’ zaraz na Twitterze.
Mount_Everest
Naturalnie Kenton nie wychwala telefonu przez przypadek – to Samsung sponsorował jego wyprawę. Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że telefon dobrze sprawuje się w ciężkich warunkach, chociaż szczerze wolałbym go w swojej kieszeni niż na szczycie Everestu.
 
Źródło: twitter 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x