ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Następca HTC One definitywnie z wyświetlaczem FullHD według Evana Blassa

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
M8_pape

Premiera HTC One miała miejsce stosunkowo dawno temu, co w przypadku mobilnych technologii oznacza blisko rok. Tym sposobem od dłuższego czasu dostajemy coraz to nowsze informacje dotyczące następcy flagowego modelu tajwańskiej firmy, który w Sieci znany jest stosunkowo dobrze.

One+ (nazwa kodowa M8), bo tak ma się prawdopodobnie nazywać omawiane urządzenie, nie będzie szło z trendami wyznaczonymi przez m.in. Vivo i Samsunga. Koreańczycy jedną ze swoich zapowiedzi jasno określili własne plany, co do wyświetlaczy we flagowych modelach datowanych zarówno na bieżących rok, jak i przyszły. Tym samym niedawno, co rozpoczęte 12 miesięcy będą oznaczały dla większości urządzeń z górnej półki rozdzielczość 2K (QHD). HTC jednak nie pójdzie tą ścieżką, a wiemy o tym za sprawą grafiki z początku newsa. Jest to tapeta, którą będą mogli ujrzeć przyszli posiadacze One+ i jej oryginalna rozdzielczości świadczy o wyświetlaczu FullHD. Taką informację podał Evan Blass, co do którego prawdomówności wątpliwości mieć nie powinniśmy:

Powyższa informacja ma swoje zalety i wady, aczkolwiek warto mieć na względzie, że to właśnie HTC jako jedna z pierwszych firm zaprezentowała światu smartfon z normalną już dla nas dzisiaj rozdzielczością FullHD w postaci modelu Butterfly.

źródło: Twitter.com

Sprawdź najnowsze wpisy