LG może zaktualizować kilka swoich modeli bezpośrednio do Androida 4.4 KitKat

Newsy

kitkat-664x374

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Producenci smartfonów korzystających z mobilnego systemu Google muszą wspierać swoje modele przez pewien okres i aktualizować je w miarę na bieżąco. Niestety, ale dodając do tego wiele pomniejszych warunków okazuje się, że większość urządzeń najzwyklej w świecie jest zostawionych tylko dla ich właścicieli bez żadnego wsparcia.

 

Powyższy scenariusz od dłuższego czasu mogą przewidywać posiadacze wielu modeli LG. Okazuje się jednak, że słuchawki z Androidem 4.1/4.2 dostaną jeszcze nowe życie. Do Sieci przedostały się tajemnicze informacje mówiące, że Koreańczycy wciąż myślą o aktualizacji grupy starszych urządzeń korzystających z leciwych wersji oprogramowania bezpośrednio do Androida 4.4 KitKat. Bez zbędnego przedłużania, taka sytuacja dotyczy między innymi następujących produktów: Optimus F3, Optimus F6, G Pad 8.3, G Pro Lite, Optimus F7, Optimus L9 II, Optimus Vu II i Vu III. Niemniej jednak na tej liście z pewnością nie pojawi się chociażby Optimus 4X HD, który definitywnie zakończy swoje życie na ostatnim wydanym oprogramowaniu w postaci Androida 4.1.2 Jelly Bean.

 

Oczywiście wszystkie powyższe informacje pochodzą z tajemniczego źródła toteż należy je traktować z lekkim przymrużeniem oka, gdyż nie możemy spodziewać się szybkiego oficjalnego potwierdzenia przez koreańskiego producenta.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x