kitkat-664x374

 

Producenci smartfonów korzystających z mobilnego systemu Google muszą wspierać swoje modele przez pewien okres i aktualizować je w miarę na bieżąco. Niestety, ale dodając do tego wiele pomniejszych warunków okazuje się, że większość urządzeń najzwyklej w świecie jest zostawionych tylko dla ich właścicieli bez żadnego wsparcia.

 

Powyższy scenariusz od dłuższego czasu mogą przewidywać posiadacze wielu modeli LG. Okazuje się jednak, że słuchawki z Androidem 4.1/4.2 dostaną jeszcze nowe życie. Do Sieci przedostały się tajemnicze informacje mówiące, że Koreańczycy wciąż myślą o aktualizacji grupy starszych urządzeń korzystających z leciwych wersji oprogramowania bezpośrednio do Androida 4.4 KitKat. Bez zbędnego przedłużania, taka sytuacja dotyczy między innymi następujących produktów: Optimus F3, Optimus F6, G Pad 8.3, G Pro Lite, Optimus F7, Optimus L9 II, Optimus Vu II i Vu III. Niemniej jednak na tej liście z pewnością nie pojawi się chociażby Optimus 4X HD, który definitywnie zakończy swoje życie na ostatnim wydanym oprogramowaniu w postaci Androida 4.1.2 Jelly Bean.

 

Oczywiście wszystkie powyższe informacje pochodzą z tajemniczego źródła toteż należy je traktować z lekkim przymrużeniem oka, gdyż nie możemy spodziewać się szybkiego oficjalnego potwierdzenia przez koreańskiego producenta.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.