Mi band 3

Xiaomi Mi Band 3 w śmiesznie niskiej cenie – promocja dla szybkich

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi Mi Band to seria, która dodatkowo utwierdziła nas w przekonaniu, że można zrobić atrakcyjne urządzenie do określonych celów, a przy okazji nie wymagać w zamian fortuny. Niedawno mogliśmy się dowiedzieć, że w drodze jest kolejna odsłona tego hitu, Xiaomi Mi Band 4, a tymczasem szykuje się interesująca promocja na aktualną wersję. Xiaomi Mi Band 3 za dwa dni będzie można kupić w naprawdę niskiej cenie. Nawet uwzględniając fakt, że już na start nie jest ona wygórowana.

Promocja na Xiaomi Mi Band 3 – liczba sztuk ograniczona

xiaomi mi band 3

Jeden z najpopularniejszych sklepów międzynarodowych, Gearbest, zapowiedział promocję na Xiaomi Mi Band 3. Opaska dostępna na co dzień za około 115 złotych będzie dostępna za… niecałe 40 złotych. Napisałem, że będzie, ponieważ tak duża obniżka ruszy w czwartek o godzinie 11:00. Niestety, ale niewiele wskazuje na to, że będzie to prosty zakup, bo liczba sztuk dostępna w tej promocji jest ograniczona. Jedynie 30 Mi Bandów 3 będzie można kupić w niższej cenie. Jeśli chcecie spróbować swoich sił, to odsyłam na stronę Gearbest.

Zobacz też: Microsoft Wireless Display to pozycja obowiązkowa dla graczy.

Xiaomi Mi Band 3 to niewątpliwie opaska, która jest idealna do rozpoczęcia swojej przygody z tego typem urządzeń. Oferuje idealny kompromis pomiędzy drogimi i pełnymi funkcji opaskami, a tanimi i wymagającymi wiele wyrzeczeń alternatywami.

Źródło: Pepper

Motyw