Oppo N1 z CyanogenMod w wigilię trafi do sprzedaży

Newsy

n1 cyanogen

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami i spekulacjami, Oppo współpracowało przy tworzeniu modelu N1 ze świeżo powstałą firmą, której nikomu nie powinno się przedstawiać – Cyanogen Inc. O ile tradycyjna wersja wspomnianego smartfonu już pojawiła się w sprzedaży to specjalna edycja ma dopiero trafić do sklepów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Oppo przy współpracy z twórcami CyanogenMod stworzyli specjalną edycję phamery N1, która w stosunku do oryginalnej wersji różni się przede wszystkim oprogramowaniem i tym samym omawiany smartfon jest pierwszym w historii urządzeniem Cyanogen Inc., ale doskonale wiemy, że nie ostatnim tak ważnym. Oprócz zmiany systemu operacyjnego z Color OS na CyanogenMod, małemu przemodelowaniu uległo pudełko, w którym znajduje się N1. Dodatkowo w tym samym opakowaniu znalazło się miejsce na specyficzne naklejki z maskotkami obu firm oraz specjalne etui na wyjątkową słuchawkę.

Osoby zainteresowane tym modelem mogą już szykować pieniądze na zakup N1 z CyanogenMod bowiem sprzedaż rozpocznie się już 24. grudnia. Niestety, ale nie została ujawniona cena tego urządzenia. Z pewnością tanio nie będzie, gdyż N1 z Color OS kosztuje blisko 1900 zł, a omawiana edycja tańsza być nie powinna.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x