n1 cyanogen

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami i spekulacjami, Oppo współpracowało przy tworzeniu modelu N1 ze świeżo powstałą firmą, której nikomu nie powinno się przedstawiać – Cyanogen Inc. O ile tradycyjna wersja wspomnianego smartfonu już pojawiła się w sprzedaży to specjalna edycja ma dopiero trafić do sklepów.

Oppo przy współpracy z twórcami CyanogenMod stworzyli specjalną edycję phamery N1, która w stosunku do oryginalnej wersji różni się przede wszystkim oprogramowaniem i tym samym omawiany smartfon jest pierwszym w historii urządzeniem Cyanogen Inc., ale doskonale wiemy, że nie ostatnim tak ważnym. Oprócz zmiany systemu operacyjnego z Color OS na CyanogenMod, małemu przemodelowaniu uległo pudełko, w którym znajduje się N1. Dodatkowo w tym samym opakowaniu znalazło się miejsce na specyficzne naklejki z maskotkami obu firm oraz specjalne etui na wyjątkową słuchawkę.

Osoby zainteresowane tym modelem mogą już szykować pieniądze na zakup N1 z CyanogenMod bowiem sprzedaż rozpocznie się już 24. grudnia. Niestety, ale nie została ujawniona cena tego urządzenia. Z pewnością tanio nie będzie, gdyż N1 z Color OS kosztuje blisko 1900 zł, a omawiana edycja tańsza być nie powinna.

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.