Angry Birds Go! dostępne w Sklepie Google Play

Aplikacje

angrybirdsgosklepGry firmowane marką Angry Birds kojarzą chyba wszyscy, nawet najmniej zaawansowani posiadacze smartfonów i tabletów. Jakiś czas temu producent zapowiedział odejście od niemal już przytłaczającej formy gry, na rzecz dużo dynamiczniejszej rozgrywki. Dzisiaj nareszcie tytuł kryjący się pod kryptonimem „Go!” został udostępniony użytkownikom na całym świecie.

W Angry Birds Go! koncern Rovio przedstawia nam zupełne nowe podejście do swojej gry z ptakami w roli głównej. Od teraz nasi skrzydlaci przyjaciele zamiast latać, będą zasiadać za kierownicą prowizorycznych bolidów i walczyć z przeciwnikami w wyścigach downhillowych na znanej wyspie Piggy Island. Twórca oddaje w nasze ręce cztery tryby gry (Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase), a dla urozmaicenia rozgrywki dorzuca również możliwość ulepszenia samochodu, użycia dopalacza, a także i nawet nieco odrealnione modele zniszczeń. Wszystko to zostało ubrane w świetną grafikę trójwymiarową, z przyjemną oprawą dźwiękową.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Gra możecie pobierać już od dzisiaj, oczywiście za darmo ze Sklepu Play.

wpgia_google_play Angry Birds Go! w Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x