Galaxy A90 z nietypowym jak na Samsunga aparatem – kolejne źródło to potwierdza

Kacper Kościański Newsy 2019-02-28

Samsung swoją największą tegoroczną premierę ma już za sobą (seria Galaxy S10 i Galaxy Fold), ale oczywiście nie oznacza to, że jego inne smartfony nie są warte uwagi. Według najnowszych doniesień, „średniopółkowy” Galaxy A90 będzie naprawdę interesujący, bo nietypowy – przynajmniej jak na Samsunga.

Galaxy A90 z nietypowym mechanizmem aparatu

Pamiętacie jeszcze Oppo Find X? Wspomniany smartfon to urządzenie, które posiada wysuwany aparat. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze Steve H.McFly (znany szerzej jako @OnLeaks), Galaxy A90 ma mieć mechanizm aparatu, który określił jako „połączenie Oppo Find X i Oppo N1). Mówiąc w dużym skrócie – aparat w Galaxy A90 ma się wysuwać i obracać.


Zobacz także: Beznadziejne urządzenia z MWC 2019

Jakby tego było mało, Galaxy A90 ma zostać wyposażony w pojedyńczy mechanizm wysuwany, który będzie się obracał, dzięki czemu możliwe będzie wykonywanie nim zwykłych zdjęć jak i selfie. Oczywiście nie są to w pełni potwierdzone informacje, jednak źródło jest solidne – doniesienia OnLeaks wielokrotnie się sprawdzały. Co więcej, nie jest to pierwsze doniesienie mówiące o tym, że Galaxy A90 będzie miał wysuwany aparat. Jak dla mnie zapowiada się na przerost formy nad treścią, ale to póki co tylko moje wróżenie z fusów. A Wy co myślicie o takim pomyśle? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x