811529488

Wszystkich miłośników piłki nożnej zdecydowanie zainteresuje fakt, że HTC przy współpracy z UEFA wprowadziło ostatnio do Sklepu Play nową aplikację, umożliwiającą śledzenie bieżących informacji związanych z Ligą Europy oraz z Champions League. Nazywa się ona HTC FootballFeed, jest dostępna do pobrania za darmo i powinna współpracować niemalże ze wszystkimi urządzeniami z Androidem. Pod względem formy prezentowania treści niezwykle mocno przypomina BlinkFeed, czyli jeden z charakterystycznych elementów nowej nakładki Sense 5.

FootballFeed (1)    FootballFeed (8)

Wszystkie informacje w aplikacji HTC FootballFeed są w pełni autoryzowane przez UEFA, a znajdziemy tu oczywiście najnowsze wyniki spotkań, lecz także przeróżne analizy i statystyki oraz ciekawe informacje na temat drużyn biorących udział w rozgrywkach Program pozwala nam też na śledzenie interesujących nas spotkań i będzie nas powiadamiał o nadchodzących meczach.

FootballFeed prezentuje się więc całkiem ciekawie i jest to na pewno wartościowa propozycja dla fanów futbolu. Aplikację znajdziecie do pobrania w Sklepie Play i nie zapomnijcie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami co do najnowszego programu od HTC.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski