GTA: San Andreas trafi do Sklepu Play już w najbliższym miesiącu!

Aplikacje

actual_1385081357

Ze wszystkich dotychczasowych gier Grand Theft Auto, moją ulubioną jest zdecydowanie GTA: San Andreas. Jest to w dużej mierze zasługa klimatu Zachodniego Wybrzeża, połączonego z nieograniczoną wolnością charakterystyczną dla całej serii tworzonej przez Rockstar. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie, że już w przyszłym miesiącu tytuł ten trafi do Sklepu Play, dzięki czemu jeszcze raz będziemy mogli pokierować losami CJ’a w Los Santos i okolicach, tym razem z poziomu ekranu naszego smartfona lub tabletu z Androidem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przypomnijmy, że dwa lata temu Rockstar przygotowało specjalną wersję GTA III, stworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych, natomiast dokładnie rok temu w Sklepie Play pojawiło się Vice City. W tym roku czeka nas premiera mobilnego GTA: San Andreas, które ma zostać dopieszczone graficznie względem oryginału, a producent podaje, że będzie to najlepiej wyglądająca wersja San Andreas w historii. Nie możemy się więc doczekać tej premiery i na pewno Wam o niej jeszcze przypomnimy – na koniec warto zauważyć, że jeżeli Rockstar utrzyma dotychczasowe tempo wypuszczania gier na Androida, to według prostych obliczeń już za dwa lata będziemy mogli cieszyć się nowym GTA: V na ekranach naszych smartfonów.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x