Android 4.3 dla Galaxy Note’a II coraz bliżej [aktualizacja]

Newsy

note2_4Zapowiedziana kilka miesięcy temu aktualizacja w przeciągu ostatnich kilku dni znów wyciekła do Sieci. Tym razem jednak chodzi o nieco nowszy build oznaczony jako N7100XXUEMK4, który datowany jest na 10. listopada 2013 roku. Oprócz kolejnych poprawek wydajnościowych, nowa wersja oprogramowania wprowadza kilka zmian graficznych interejsu, mających na celu dopasowanie wyglądu nakładki Touchwiz, do tej znanej z Galaxy S4 i Note’a 3. Poza tym update wprowadza do telefonu ulepszone zabezpieczenia za sprawą technologii Samsung Knox. Oprócz tego w kompilacji zostało także dodane wsparcie dla zegarka Galaxy Gear oraz płatności mobilnych Samsung Wallet.

Screenshot_2013-11-17-12-37-54Wszystkich niecierpliwych sprawdzeniem możliwości tego buildu odsyłamy do źródła, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat update’u oraz krótkiej instrukcji instalacji. Pozostałych zaś pragniemy uspokoić, bowiem wszystko wskazuje na to, że Samsung faktycznie udostępni oprogramowanie z numerkiem 4.3 jeszcze w tym roku.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
źródło: SamMobile

[AKTUALIZACJA]

Wersja oprogramowania, o której pisaliśmy wyżej została już oficjalnie wypuszczona do dystrybucji w trybie OTA na terenie Indii. Niestety nie posiadamy dokładnej informacji, kiedy oprogramowanie pojawi się w Europie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x