Android 4.3 dla Galaxy Note’a II coraz bliżej [aktualizacja]

Krzysztof Czerwiec Krzysztof Czerwiec Newsy
note2_4

Zapowiedziana kilka miesięcy temu aktualizacja w przeciągu ostatnich kilku dni znów wyciekła do Sieci. Tym razem jednak chodzi o nieco nowszy build oznaczony jako N7100XXUEMK4, który datowany jest na 10. listopada 2013 roku. Oprócz kolejnych poprawek wydajnościowych, nowa wersja oprogramowania wprowadza kilka zmian graficznych interejsu, mających na celu dopasowanie wyglądu nakładki Touchwiz, do tej znanej z Galaxy S4 i Note’a 3. Poza tym update wprowadza do telefonu ulepszone zabezpieczenia za sprawą technologii Samsung Knox. Oprócz tego w kompilacji zostało także dodane wsparcie dla zegarka Galaxy Gear oraz płatności mobilnych Samsung Wallet.

Screenshot_2013-11-17-12-37-54

Wszystkich niecierpliwych sprawdzeniem możliwości tego buildu odsyłamy do źródła, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat update’u oraz krótkiej instrukcji instalacji. Pozostałych zaś pragniemy uspokoić, bowiem wszystko wskazuje na to, że Samsung faktycznie udostępni oprogramowanie z numerkiem 4.3 jeszcze w tym roku.

źródło: SamMobile

[AKTUALIZACJA]

Wersja oprogramowania, o której pisaliśmy wyżej została już oficjalnie wypuszczona do dystrybucji w trybie OTA na terenie Indii. Niestety nie posiadamy dokładnej informacji, kiedy oprogramowanie pojawi się w Europie.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy