HTC-Desire-HD-Review

Nieco ponad tydzień temu właściciele Samsungów Galaxy S mogli cieszyć się betą Androida 2.3 Gingerbread, o czym informował cały świat, powołując się na nasze forum i serwis. Dziś mamy dobre wieści także dla posiadaczy HTC Desire HD – jest już testowy build Gingerbreada, czyli Android 2.3.2 z najnowszą odsłoną doskonałej nakładki HTC Sense UI 2.1. Należy pamiętać, że „gorący” oznacza, że prawdopodobnie nie nadaje się do codziennego użytku, ale wiemy przynajmniej, że to tylko kwestia czasu, póki deweloperzy nie upichcą z tego stabilnej wersji systemu na Desire HD.

Wątek z buildem PD98IMG_Ace_Gingerbread_S_HTC_Generic_2.16.0.0_Rad znajduje się oczywiście na XDA w tym miejscu. Nie zaleca się ściągania tego, jeśli nie jesteście obeznani z procedurami tego typu. Lepiej poczekać, póki nie pojawi się coś znacznie bardziej pewnego i stabilnego. Nazwę buildu „testowy” należy potraktować poważnie, więc jeśli ktoś oczekuje płynności czy braku błędów niech wciąż obserwuje rozwój wydarzeń i czeka. Eksperymentujący ze swoimi telefonami jak zwykle niech pamiętają, że robią to na własną odpowiedzialność.

Niektóre błedy:

  • zawieszająca się kamera
  • nie działa BlueTooth
  • nie da się zalogować do HTC Hub
  • widżet maila nie działa
  • zabugowany tryb landscape

Dzęki użytkownikowi jkoljo możemy obejrzeć kilka screenów z tego buildu i przekonać się, jak już niedługo nasze HTC Desire HD będą wyglądać:

1b571d5 05a567c

 

8cfa154 49ce482

1991f66 a443507

ae846cd c533434

źródło: xda

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.