Tajemniczy tablet od LG zdobył certyfikat Bluetooth – Nexus 8?

Newsy

LG-G-Pad-8.3_03201308302020377501

Przed nami premiera nowego systemu Android oznaczonego numerem 4.4 i nazwą kodową KitKat. To oprogramowanie może zostać zaprezentowane na najnowszym Nexusie z 5-calowym wyświetlaczem. Jednak najprawdopodobniej już na horyzoncie widać już kolejne urządzenie sygnowane marką Google i ponownie produkcji Koreańczyków.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tym razem nie będzie to smartfon, a tablet. Pierwsza poszlaka już pojawiła się w Internecie. To udana certyfikacja Bluetooth jednego z urządzeń LG oznaczonego nazwą kodową V510, co od razu nasuwa na myśl G Pada 8.3, który ukrywa się pod oznaczeniem V500.

lg v510 nexus 8

W tym przypadku do głowy mogą przyjść dwa rozwiązania. Pierwsze przedstawia ten model jako G Pada 8.3 w wersji z modułem łączności LTE. Druga to właśnie 8-calowy tablet dla Google, czyli najprawdopodobniej Nexus 8. Która wersja wydarzeń jest prawdziwa to pokaże czas. Niemniej jednak G Pad 8.3 z pewnością jest bazą dla kolejnego tabletu z wachlarza przeróżnych modeli koreańskiej marki.

Niestety, ale więcej szczegółów na temat tego urządzenia uzyskać nie można. Wiadomo, że jego specyfikacja z pewnością będzie zawierać energooszczędną wersję modułu łączności Bluetooth w wersji 4.0. Również termin premiery jest nieznany, a tym bardziej cena takiego tabletu.

źródło: GSM Insider


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x