ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nexus 5 w czarnej i białej wersji – premiera już jutro?

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
nexus5-acpl

Patrząc na minione tygodnie możemy śmiało stwierdzić, że nadchodzący Nexus 5 jest jednym z najgorzej strzeżonych produktów Google w historii. Ilość wszelkiej maści przecieków dotyczących tego urządzenia jest wręcz nieprawdopodobna, a do tego smartfon widniał nawet przez moment jako oficjalnie dostępny w samym Sklepie Play. Dzięki temu wiemy o nim już teraz w zasadzie wszystko, a jedyną rzeczą, na którą czekamy jest oficjalna premiera Nexusa 5.

Przypomnijmy, że dotychczasowe źródła jako jedną z najbardziej prawdopodobnych dat wskazywały 28. października, czyli jutrzejszy dzień. Jak dotąd nie słyszeliśmy nawet o oficjalnej zapowiedzi konferencji prasowej, co stawia pod znakiem zapytania prawdopodobieństwo jutrzejszej premiery, ale przecież mamy tu do czynienia z Google, więc wszystko jest możliwe. Przypomnijmy tylko, że premiera Nexusa 4 odbyła się niemalże dokładnie rok temu, dokładnie w poniedziałek 29. października.

Jeszcze przed oficjalną premierą do Sieci przedostały się zdjęcia prasowe nadchodzącego Nexusa 5, ukazujące urządzenie w dwóch wariantach obudowy: czarnym i białym, możemy się więc spodziewać, że biała wersja Nexusa 5 pojawi się w sprzedaży szybciej, niż miało to miejsce w przypadku Galaxy Nexusa i Nexusa 4, gdzie początkowo dostępny był tylko ciemny wariant kolorystyczny.

źródło: @evleaks

Sprawdź najnowsze wpisy