Asystent Google na telewizorach Samsunga

Nowości w Samsung Smart TV dla miłośników filmów i posiadaczy urządzeń Apple

2 minuty czytania
Komentarze

Telewizory Samsung Smart TV są bardzo popularne na całym świecie, więc nic dziwnego, że Koreańczycy nieustannie wydają nowe modele. Sam posiadam telewizor z tej serii od niecałych dwóch lat i wciąż nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Przejdźmy jednak do rzeczy – firma poinformowała, że nowe telewizory z serii Samsung Smart TV otrzymają nowości, które z pewnością spodobają się miłośnikom filmów i seriali oraz posiadaczom urządzeń Apple.

Samsung Smart TV z iTunes Movies & TV Shows oraz Apple AirPlay 2

Samsung Smart TV

Dokładnie tak – nowe telewizory Samsung Smart TV, które zadebiutują wiosną tego roku, będą obsługiwały iTunes Movies & TV Shows oraz AirPlay 2. Na nich się jednak nie skończy, ponieważ wspomniane telewizory z 2018 roku także otrzymają wsparcie dla tych funkcji – za sprawą odpowiedniej aktualizacji. Co do użyteczności AirPlay 2 nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, jednak do iTunes Movies & TV Shows jestem dość sceptycznie nastawiony – w zalewie serwisów streamingowych ta usługa może nie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Zobacz także:Oto jak zmienił się wygląd One UI w stosunku do Samsung Experience

iTunes Movies & TV Shows to nowa aplikacja, która będzie dostępna w ponad 100 krajach, jednak tylko na telewizorach Samsunga. Dzięki niej użytkownicy zyskają dostęp do swojej biblioteki iTunes, a także będą mogli kupić dostęp do wielu filmów i seriali. Jeśli zaś mowa o obsłudze Apple AirPlay 2, to posiadacze urządzeń Apple (iPhone, iPad, Mac) będą mogli odtwarzać na telewizorach Samsung Smart TV rozmaite treści – zaczynając od filmów i seriali, kończąc na muzyce, zdjęciach, wideo i podcastach.

Źródło: informacja prasowa

Motyw