Nie wystraszcie się — oto iPhone XI z trzema aparatami

Łukasz Pająk Newsy 2019-01-06

Naprawdę rzadko zdarza mi się pisać dla Was o produktach Apple. Jednak trzeba być świadomym rynku i nie ograniczać się tylko do jednej platformy, więc śledzę informację z różnych gałęzi. W czytanym przez Was właśnie przypadku najbardziej zaintrygował mnie design, co też zaintonowałem w samym tytule. Co prawda to kwestia gustu, ale… przejdźmy do konkretów — OnLeaks ujawnił szczegóły dotyczące kolejnego smartfona od Apple. iPhone XI — tym razem jedenaście, a nie ixsi — ma być pierwszym modelem Amerykanów z trzema aparatami, ale na pewno nie tylko tym się wyróżni.

iPhone XI nadrobi zaległości i zaoferuje trzy aparaty

iphone xi trzy aparaty

Jak podaje Steve Hemmerstoffer, w tym roku też szykujmy się na prezentację trzech iPhone’ów. Odpowiednio będą to następcy iPhone’a XR (niższa półka) i dwa topowe odpowiedniki iPhone’a Xs oraz Xs Max. Niestety, nie jesteśmy w stanie wskazać, który smartfon pojawił się powyżej, ale przyznacie, że sposób rozmieszczenia aparatów jest… unikalny. Do czego Apple wykorzysta dodatkową matrycę? Najprawdopodobniej będzie to ToF, czyli technologia Time of Flight, o której niejednokrotnie już wspominaliśmy. Zadebiutowała w Oppo R17 Pro i pozwala na dokładną analizę obrazu w 3D. Najprawdopodobniej większość flagowych modeli w tym roku wykorzysta tego typu matrycę w swoich zestawach. Apple tym sposobem chce rozwinąć się w branżach AR i VR.

iphone xi trzy aparaty

Zobacz też: O tym, co Apple nie udało się utrzymać w tajemnicy w 2018 roku.

Czym jeszcze zachwyci nas iPhone XI? Z pewnością pojawi się kolejna odsłona autorskiego układu, ale na konkrety musimy jeszcze poczekać. W końcu premiera nowych modeli najwcześniej we wrześniu. Tak, niesamowicie wcześnie poznajemy design tego smartfona. Jak dobrze pamiętacie, OnLeaks rzadko się myli.

Źródło: digit.in, Twitter (OnLeaks) • perigreen

  I co tu będzie nowatorskigo? Za 5k pln w podstawowej wersji? Jaki pożytek z apatratu skoro aktywny tylko tryb „dla idiotów”?

 • Pt3k

  https://uploads.disquscdn.com/images/5b3923b2f149052c41402de733410b143a010008e0faeef29999ccd940bd6f03.png A to iphone z 6 aparatami 100% real potwierdzone info od ziomków skrzatów

 • Reshixa

  Najgłupsze ułożenie aparatu zaraz po huaweiach mate 20/mate 20 pro

  • michau

   Nie, ono jest gorsze w Mateach wygląda lepiej.

 • pilon2

  Te ogromne kwadraty z aparatami są jeszcze gorsze od ich pionowego ułożenia…
  Jeśli przeciek będzie prawdziwy (w co wątpie), to będzie to ułożenie za bardzo przypominające Mate 20. Role się odwróciły?

 • Piszę co myśle

  Nie ma takiej opcji.Aplle znane jest jednak ze swojego umiłowania do proporcji czy ogólnej harmonii harmonii.( wyjątek to głośniki w tegorocznych IP). A tu jakaś kupa ani śmieszna ani ładna.

  • HK

   Nie jestem ekspertem od harmonii zwłaszcza harmonii w apple, ale to chyba ich standardowe miejsce na aparat. Inna sprawa na ile ten przeciek jest choć trochę prawdziwy

 • Valdorff

  W Mate 20 już to znacznie lepiej wygląda, a nie jak tu… To jest tak brzydkie… Producenci, nie naśladujcie ich, proszę..x