iPhone XI

Nie wystraszcie się — oto iPhone XI z trzema aparatami

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Naprawdę rzadko zdarza mi się pisać dla Was o produktach Apple. Jednak trzeba być świadomym rynku i nie ograniczać się tylko do jednej platformy, więc śledzę informację z różnych gałęzi. W czytanym przez Was właśnie przypadku najbardziej zaintrygował mnie design, co też zaintonowałem w samym tytule. Co prawda to kwestia gustu, ale… przejdźmy do konkretów — OnLeaks ujawnił szczegóły dotyczące kolejnego smartfona od Apple. iPhone XI — tym razem jedenaście, a nie ixsi — ma być pierwszym modelem Amerykanów z trzema aparatami, ale na pewno nie tylko tym się wyróżni.

iPhone XI nadrobi zaległości i zaoferuje trzy aparaty

iphone xi trzy aparaty

Jak podaje Steve Hemmerstoffer, w tym roku też szykujmy się na prezentację trzech iPhone’ów. Odpowiednio będą to następcy iPhone’a XR (niższa półka) i dwa topowe odpowiedniki iPhone’a Xs oraz Xs Max. Niestety, nie jesteśmy w stanie wskazać, który smartfon pojawił się powyżej, ale przyznacie, że sposób rozmieszczenia aparatów jest… unikalny. Do czego Apple wykorzysta dodatkową matrycę? Najprawdopodobniej będzie to ToF, czyli technologia Time of Flight, o której niejednokrotnie już wspominaliśmy. Zadebiutowała w Oppo R17 Pro i pozwala na dokładną analizę obrazu w 3D. Najprawdopodobniej większość flagowych modeli w tym roku wykorzysta tego typu matrycę w swoich zestawach. Apple tym sposobem chce rozwinąć się w branżach AR i VR.

iphone xi trzy aparaty

Zobacz też: O tym, co Apple nie udało się utrzymać w tajemnicy w 2018 roku.

Czym jeszcze zachwyci nas iPhone XI? Z pewnością pojawi się kolejna odsłona autorskiego układu, ale na konkrety musimy jeszcze poczekać. W końcu premiera nowych modeli najwcześniej we wrześniu. Tak, niesamowicie wcześnie poznajemy design tego smartfona. Jak dobrze pamiętacie, OnLeaks rzadko się myli.

Źródło: digit.in, Twitter (OnLeaks)

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy