Sony Xperia Z1S – globalna wersja zmniejszonego flagowego modelu Honami

Newsy

xperia z1 f sony

Sony Xperia Z1 f – urządzenie, które przypadło do gustu naprawdę znacznej grupie ludzi. Premiera tej słuchawki niedawno miała miejsce w Japonii. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że ten model będzie przez pewien okres dostępny tylko i wyłącznie właśnie w Kraju Wschodzącego Słońca.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Japoński producent miał niewielki udział w prezentowaniu światu pomniejszonej wersji ogólnodostępnego urządzenia, które przez długi czas kryło się pod nazwą kodową Honami. Oznacza to, że póki co jedynie Japończycy mają możliwość zakupu Xperii Z1 f. Taki ruch z pewnością nie podoba się mieszkańcom innych regionów na naszym globie, ale na szczęście Evan Blass daje trochę nadziei konsumentom pragnącym kupić flagowy model Sony w kompaktowych rozmiarach:

Xperia Z1S może być globalną nazwą dla słuchawki z rewolucyjnym w świecie Androida aparatem. Z kolei dodany rok najprawdopodobniej wskazuje na to, że jeszcze w ciągu tych kilku miesięcy ujrzymy interesujące wiele osób urządzenie. Dopisek „S” może wydawać się dla wielu mylący, gdyż dotychczas ta litera u wielu producentów zarezerwowana była dla najlepszych słuchawek lub też ich specjalnych wersji.

Tymczasem oceniając nieprzychylnie decyzję Sony w sprawie wydania na wyłączność Japończykom tego modelu, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na oficjalną prezentację globalnej wersji Xperii Z1 w kompaktowych rozmiarach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x