Samsung Galaxy Note9

Android 9 Pie dla Galaxy Note9 pojawi się wcześniej niż zakładano? Na to wygląda

1 minuta czytania
Komentarze

Powiedzmy sobie szczerze – Samsung nie należy do firm, które najszybciej wydają aktualizację do swoich smartfonów. Trzy dni temu Łukasz w swoim wpisie podał daty, w których poszczególne urządzenia Samsunga otrzymają Androida 9 Pie. Jak się teraz okazuje, jedno z nich, a konkretniej Galaxy Note9 najprawdopodobniej dostanie „Ciacho” wcześniej, niż zakładano.

Android 9 Pie na Galaxy Note9 – kiedy zadebiutuje?

Pierwotnie Galaxy Note9 miał otrzymać Androida 9 Pie w lutym 2019 roku, ale dokładna data nie została sprecyzowana. Turecka strona Samsunga wskazuje jednak, że nowa aktualizacja na Galaxy Note9 trafi już w 15 stycznia (przyszłego roku, rzecz jasna). Niestety nie podano w jakich krajach najpierw pojawi się Pie – możemy tylko mieć nadzieje, że nie zostaniemy na szarym końcu. Niestety nie należy brać tej informacji za pewnik, bowiem nierzadko zdarza się, że oddziały danej firmy w poszczególnych krajach po prostu się mylą.

Zobacz także: Ogromna wtopa Media Expert i cała prawda o promocjach na jednym zdjęciu

Warto wspomnieć, że kilka dni temu Samsung zrobił prezent posiadaczom Galaxy S9 / Galaxy S9+ i udostępnił oficjalną aktualizację do Androida 9 Pie. Nowe wydanie systemu wprowadza wiele zmian na urządzeniach koreańskiego producenta, jednak zdecydowanie najważniejszą z nich jest zupełnie nowa nakładka – One UI (zastępująca Samsung Experience). Nie można zapomnieć także o m.in. nowych gestach, kilku nowych opcjach i poprawkach błędów. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, by Pie rzeczywiście trafiło na Galaxy Note9 już w styczniu. Byłby to zdecydowanie miły ruch Samsunga.

Źródło: gsmarena

Motyw