Android Pie

Huawei P20, P20 Pro i Mate 10 Pro otrzymują Androida 9 Pie

Newsy

Dotychczas użytkownicy sporej części smartfonów Huaweia, w których skład wchodziły m.in. tytułowe modele, mogli zainstalować co najwyżej wersję beta EMUI 9 (na bazie Androida 9 Pie). Dziś jednak Huawei rozpoczął aktualizowanie modeli P20, P20 Pro i Mate 10 Pro do oficjalnej, stabilnej wersji Ciacha.

Huawei P20, P20 Pro i Mate 10 Pro otrzymują aktualizację do Androida 9 Pie

W końcu nadszedł ten dzień, którego wyczekiwało wielu posiadaczy tytułowych urządzeń. Huawei poinformował, że rozpoczęto już proces udostępniania oficjalnej, stabilnej aktualizacji do Androida Pie 9 wraz EMUI 9 dla P20, P20 Pro i Mate 10 Pro w Europie. Nie oznacza to jednak, że każdy otrzyma ów aktualizację w tym samym czasie, ponieważ najprawdopodobniej jest ona udostępniana falami.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Nowe technologie szybkiego ładowania — która jest najlepsza?

Po opisywanej aktualizacji możemy się spodziewać nowej nawigacji opartej o gesty, przeprojektowanego interfejsu, niektórych funkcji znanych z serii Mate 20 (już na EMUI 9), lepszej płynności, GPU Turbo 2.0 i wszystkich nowości, które wprowadza Android 9 Pie. Nie pozostaje na nam nic innego, jak czekać. Jeśli jednak dostaliście już tytułową aktualizację, to koniecznie pochwalcie się w komentarzach!

AKTUALIZACJA:

Aktualizacja została wydana także dla Huaweia Mate 10, Honora 10 i Honora Play.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x