Samsung Galaxy Note9

Wystartowała beta Androida 9 Pie (wraz z One UI) dla Galaxy Note9

1 minuta czytania
Komentarze

Galaxy S9 i Galaxy S9+ otrzymały już aktualizację do bety Androida 9 Pie (wraz z One UI) już jakiś czas temu. Tym razem przyszła kolej na następnego flagowca Koreańskiego giganta z tego roku – oczywiście mowa tu o Galaxy Note9. W niektórych rejonach świata tytułowa aktualizacja jest już dostępna.

Wystartowała beta Androida 9 Pie wraz z One UI dla Samsunga Galaxy Note9

Android 9 Pie to jedna z najbardziej wyczekiwanych aktualizacji przez właścicieli Samsungowych flagowców. Głównie za sprawą nowej nakładki One UI, która całkowicie zastąpi znany nam dotychczas Samsung Experience. OneUI wprowadzi szereg zmian – m.in. interfejs zostanie znacznie uproszczony, a nawigacja usprawniona (głównie za sprawą gestów). Od wielu lat smartfony rosną, a nasze kciuki nie – nowa nakładka ma rozwiązywać ten problem.

Zobacz także: Przez moment Apple nie było już najwięcej wartą firmą na świecie. Wyprzedził ją inny gigant

Tytułowa aktualizacja wystartowała dziś w Indiach i Niemczech, co oznacza, że nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju. Obstawiam jednak, że w ciągu kilku dni się to zmieni i także my będziemy mogli pobrać Androida 9 Pie na swój Notatnik, którego zresztą Łukasz ostatnio zrecenzował. Sprawdzajcie regularnie aplikację Samsung Members, bo właśnie tam będzie można zapisać się do bety.

Źródło: wcftech

Motyw