Google wypuszcza Androida 4.3.1 dla nowego Nexusa 7

Newsy

SONY DSC

Główną zaletą płynącą z posiadania urządzenia z linii Nexus jest gwarancja otrzymywania częstych i szybkich aktualizacji oprogramowania wprost od Google. To właśnie na tych tabletach i smartfonach najprędzej pojawiają się nowe wydania systemu Android, na które posiadacze innych urządzeń muszą zazwyczaj czekać miesiącami.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nowa aktualizacja dotarła dziś do posiadaczy najnowszego Nexusa 7 (2013) w edycji z modemem LTE. Paczka ważąca zaledwie 10 MB jest już dostępna do pobrania i wnosi przede wszystkim podbicie wersji systemu do Androida 4.3.1 Jelly Bean. Jak dotąd pozostaje niewiadomą jakie konkretnie zmiany wprowadza ta niewielka aktualizacja, możemy więc jedynie zgadywać, że mamy tu do czynienia z drobnymi usprawnieniami i poprawkami błędów. Wersja oprogramowania modułu radia pozostała niezmieniona, natomiast najnowsza kompilacja nosi oznaczenie JSL36I – dajcie znać, jeżeli uda się Wam odnaleźć jakieś zmiany wprowadzone przez Google w nowej edycji Androida.

 

źródło: adroidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x