ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oppo składany smartfon

Kolejny gigant pokaże swój składany smartfon. Długo już nie poczekamy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W ostatnim czasie coraz więcej producentów ogłasza, że pracuje nad składanym smartfonem. Tym razem do grona tych firm dołączył chiński gigant, jakim niewątpliwie jest OPPO. Firma zadeklarowała, że już na początku przyszłego roku pokaże swój składany smartfon.

Składamy smartfon od Oppo – kiedy go zobaczymy?

Chińczycy poinformowali, że zaprezentują swój składany smartfon już na początku przyszłego roku, na targach Mobile World Congress (MWC) 2019. Informacja ta pochodzi od Chucka Wanga, menadżera produktów w Oppo. O ile Wang nie powiedział nic więcej tytułowym składanym smartfonie, tak wspomniał, że Oppo ma w planach wypuścić smartfon 5G w 2020 roku.

Zobacz także: Lineage OS kończy wsparcie dla 30 urządzeń — nie tylko tych najstarszych

Niestety, o samym smartfonie wciąż nic nie wiemy, jednak Oppo z pewnością w najbliższym czasie trochę bardziej nas „wtajemniczy”. Warto przypomnieć, że jeszcze wcześniej swoje składane urządzenie zaprezentuje LG – na targach CES 2019 w styczniu. Na MWC 2019 do Oppo z pewnością dołączy Huawei i Samsung, który opowie nieco więcej o swoim składanym smartfonie, którego zresztą całkiem niedawno zaprezentował. Czym wyróżni się propozycja Oppo? Póki co nie wiemy, lecz z pewnością niedługo się przekonamy.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy