Xiaomi Mi Mix 3 dzieli się nowościami ze starszym rodzeństwem

1 minuta czytania
Komentarze

Niespodziewanie od 3 lat to Google wyznacza standardy w robieniu zdjęć. Firma skutecznie rok w rok udowadnia, że jeden aparat wciąż potrafi wykonywać bardzo dobre jakościowo fotografie. W tym roku, wraz z serią Pixel 3, Amerykanie wypromowali tryby nocne, chociaż Huawei już je wprowadził z serią Mate 10 i udoskonalił w P20. Mimo wszystko to Night Sight zachwyciło użytkowników. Konkurencja nadrabia zaległości i prezentuje swoje rozwiązania. Tyczy się to też Xiaomi, które w Mi Mix 3 wprowadziło Night Scene. Teraz ta  funkcja powoli zmierza do starszych flagowców, czyli Mi Mix 2S i Mi 8.

Night Scene — nowość z Mi Mix 3 zmierza na Mi Mix 2s i Mi 8

Zgodnie z zapowiedziami współzałożyciela Xiaomi, Lei Jun, firma wdraża Night Scene na swoje starsze urządzenia z górnej półki, czyli Mi Mix 2s i Mi 8. Jest to o tyle prostsze, że wszystkie trzy urządzenia korzystają z dokładnie tego samego zestawu aparatów. To oznacza, że cała obsługa sprowadza się do przeniesienia odpowiedniej części oprogramowania. Ta pojawiła się już w MIUI 8.11.8, zamkniętej wersji testowej w Chinach. Stąd niedaleko do wdrożenia Night Scene na wszystkich rynkach.

Zobacz też: Jak zmieniały się ceny iPhone’ów?

Same efekty Night Scene też prezentują się interesująco, chociaż tradycyjnie nie jest to taka jakość, co na materiałach prasowych. Niemniej do tego powinniśmy się przyzwyczaić — tyczy się to wszystkich producentów.

Źródło: GSM Arena

Motyw