GoClever rozszerza ofertę siedmiocalowych tabletów – Elipso 71

1 minuta czytania
Komentarze
GOCLEVER_ELIPSO_71_full_black

Firma GoClever stale pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty o kolejne urządzenia z Androidem, które będą mogły zadowolić osoby szukające najlepszego stosunku ceny do możliwości. Owocem tych starań jest ich nowy członek rodziny tabletów – Elipso 71.

GoClever Elipso 71 to nazwa najnowszego tabletu, który trafia właśnie na polski rynek. Urządzenie zostało wyposażone jest w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli z obsługą wielodotyku. Pod obudową Elipso pracuje dwurdzeniowy procesor Marvell PXA986 o taktowaniu 1,2 GHz, który w połączeniu z 1GB pamięci RAM powinien zapewnić wydajne działanie sprzętu. Poza tym na pokładzie nowego urządzenia nie zabraknie wsparcia dla najpopularniejszych technologii bezprzewodowych, takich jak WiFi, GPS, czy Bluetooth 4.0. Warto zaznaczyć, że tablet posiada zintegrowany modem 3G HSPA+, pozwalający na korzystanie m.in. z kart Aero2, a całość będzie pracować pod kontrolą Androida 4.2.

Elipso 71 zadebiutuje na sklepowych półkach w dwóch kolorach – czarnym oraz białym, w sugerowanej cenie detalicznej 449 złotych.

źródło: inf. prasowa

Motyw