Spotify Premium z wieloma nowościami w aplikacji na iOS i Androida

Kacper Kościański Newsy 2018-10-18

Spotify to obecnie najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy. Ostatnie doniesienia informują jednak, że mimo swojej popularności, gigant wcale nie radzi sobie tak dobrze – Apple Music depcze mu po piętach, co widać choćby po statystykach w Stanach Zjednoczonych – tam propozycja od Apple przegoniła już Spotify pod względem liczby płacących subskrybentów.

Spotify Premium z wieloma nowościami w aplikacji na iOS i Androida

Spotify robi wszystko, by nie ulec konkurencji. Jedną z ich strategi jest poprawa aplikacji na iOS i Androida. Firma ogłosiła, że już od 18 października (dziś) zacznie wdrażać nową aktualizację dla subskrybentów premium, która przyniesie sporo nowości. W ich skład wchodzi: uproszona nawigacja, bardziej spersonalizowane wyszukiwanie i nowe playlisty Artist Radio (zawierające piosenki tylko jednego artysty). Poniższe wideo wszystko tłumaczy.

Zobacz także: Sony ujawnia, kiedy dokładnie Android Pie pojawi się na Xperiach

Nowa aktualizacja została wypuszczona już dziś, lecz nie wszyscy mogą ją otrzymać w tym samym czasie. Nowości zapowiadają się bardzo dobrze i osobiście nie mogę się już ich doczekać. A Wy na jaką zmianę czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena • Krzechu

  Ja i tak jednak ze wszystkich streamów najbardziej lubie Tidala.

 • LCD

  Poprawią w końcu szybkość działania? Bo u mnie aplikacja uruchamia się szybko, ale czasami przejście do innej zakładki albo odpalenie muzyki (pokazuje się karta play now ale zanim zacznie grać to mija sporo czasu). Czy tylko u mnie się tak spierniczyło Spotify?

  • pyrdzyldyn

   u mnie działa szybko.

 • Grzegorz Filipowski

  Mnie często irytują błędy na tv. Brak możliwości przełączenia piosenki, leci playlista i nagle po skończeniu się jednej piosenki wywala całą aplikację i nic nie pomaga. A jeszcze częściej bez powodu mnie wylogowuje, więc niestety nie zachęca.

  • Spąg

   Miałem podobne kłopoty. Proponuję wyczyścić dane aplikacji całkowicie i odinstalować. Potem na czysto instalujesz i wszystkie problemy znikają. U mnie pomogło, a poza tym zyskałem ponad 3 GB miejsca, pomimo, że nie ściągam piosenek tylko na bieżąco słucham online.

 • cherrz

  A ja właśnie przerzuciłem się na Tidala 🙂

  • Maxik

   Ja zaś z Tidala uciekłem, bo bibliotekę mają skąpą =/

   • cherrz

    Póki co znajduje wszystko czego potrzebuje. Jakość dźwięku na duży plus. Jedynym minusem jest ilość publicznych playlist i ogólnie ich jakość.

 • Kamil Kościołek

  Jak losowe odtwarzanie utworów będzie działało dobrze to ja niczego więcej nie potrzebuje. Jak na liście jest dużo albumów (Rammstein – cała dyskografia) to za każdym razem słucham tych samych utworów i znam je już na pamięć ale tych co nie słyszałem to chyba już nigdy nie usłyszę 🙁 Poza tym każde uruchomienie spotify na kompie to jest lista od początku i te same utwory 🙁 – To mogliby poprawić.

  • Amamoh

   Jest na to rozwiązanie, posortuj utwory po nazwach będziesz miał prawdziwe losowe ułożenie i żaden kawałek cię nie ominie. Można też po czasie trwania ale tak mi mniej pasuje.

 • LooK

  czekam z niecierpliwością 🙂x