spotify aplikacja

Spotify Premium z wieloma nowościami w aplikacji na iOS i Androida

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Spotify to obecnie najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy. Ostatnie doniesienia informują jednak, że mimo swojej popularności, gigant wcale nie radzi sobie tak dobrze – Apple Music depcze mu po piętach, co widać choćby po statystykach w Stanach Zjednoczonych – tam propozycja od Apple przegoniła już Spotify pod względem liczby płacących subskrybentów.

Spotify Premium z wieloma nowościami w aplikacji na iOS i Androida

Spotify robi wszystko, by nie ulec konkurencji. Jedną z ich strategi jest poprawa aplikacji na iOS i Androida. Firma ogłosiła, że już od 18 października (dziś) zacznie wdrażać nową aktualizację dla subskrybentów premium, która przyniesie sporo nowości. W ich skład wchodzi: uproszona nawigacja, bardziej spersonalizowane wyszukiwanie i nowe playlisty Artist Radio (zawierające piosenki tylko jednego artysty). Poniższe wideo wszystko tłumaczy.

Zobacz także: Sony ujawnia, kiedy dokładnie Android Pie pojawi się na Xperiach

Nowa aktualizacja została wypuszczona już dziś, lecz nie wszyscy mogą ją otrzymać w tym samym czasie. Nowości zapowiadają się bardzo dobrze i osobiście nie mogę się już ich doczekać. A Wy na jaką zmianę czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy