iPhone’y nigdy nie były smartfonami, o których można powiedzieć „niedrogie”. W tym roku nic się w tej kwestii nie zmieniło (no, chyba, że na gorszę). Apple nieźle poleciało po bandzie i wyceniło iPhone’a XS Max z 512 GB pamięci wbudowanej na oszałamiające 7219 zł. Xiaomi nie przeszło obok tego obojętnie.

Xiaomi wyśmiewa się z Apple i „oferuje własne iPhone’y”

Jakkolwiek dziwacznie to brzmi, Xiaomi zaoferowało swoje własne XS, XS Max i XR w identycznych cenach jak wspomniane iPhone’y. Różnica jest taka, że XS, XS Max i XR to w przypadku Xiaomi pakiet różnych urządzeń, wyceniony tak samo jak poszczególne modele iPhone’ów. Niestety, wszystko to można kupić tylko w Chinach. Oto jak prezentują się poszczególne pakiety:

Pakiet XR:

iphone xr bundle xiaomi

W skład pakietu XR wchodzi Mi 8 SE (6/128 GB), 12,5 calowy Mi Notebook (8/256 GB), Mi Band 3 oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth. Całość można kupić za 6499 CNY (946 dolarów).

Pakiet XS:

iPhone XS bundle

W skład pakietu XS wchodzi Mi Mix 2S (8/256 GB), 13,3 calowy Mi Notebook (8/256 GB), Mi Band 3 oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth. Całość można kupić za 8699 CNY (1266 dolarów).

Pakiet XS Max:

iPhone XS bundle

W skład pakietu XS wchodzi Mi8 (6/128 GB), 13,3 calowy Mi Notebook Pro (prawdopodobnie z GPU MX150), Mi Band 3 oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth. Całość można kupić za 9599 CNY (1397 dolarów).

Zobacz także: Samsung potwierdza – duże zmiany w Galaxy S10. Co wiemy o flagowcu?

Trzeba przyznać, że Xiaomi naprawdę to przemyślało. Apple zdecydowanie zasłużyło na wyśmianie – ceny tegorocznych iPhone’ów są po prostu astronomiczne. Szkoda, że takie pakiety można kupić tylko w Chinach.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.