Asus zapowiada nowego Transformera na swoim Facebooku

Łukasz Pająk Newsy 2013-09-02

asus odliczanie

Facebook jest największym portalem społecznościowym na świecie, więc informowanie za pomocą tego darmowego środka komunikacji międzyludzkiej wydaje się świetnym pomysłem. Tak też postąpił Asus zapowiadając nowe „tajemnicze” urządzenie odmieniające korzystanie z wielu funkcji.

Tajwański producent na swoim oficjalnym profilu na Facebooku od 48. godzin odlicza dni do czwartego września, którego to mają odbyć się targi IFA w Berlinie. Tym samym Asus wpisuje się do grupy producentów, którzy to zaprezentują ważne dla świata Androida urządzenia w tym terminie. Patrząc na wstawiane na portalu społecznościowym grafiki i analizując napis „We transfrom […]” na myśl może przyjść tylko tablet Transformer Pad. Zapewne właśnie tego typu urządzenie firma pokaże po zakończeniu odliczania.

Informacji na temat samego urządzenia jest mało, ale możemy się spodziewać Tegry 4 i wyświetlacza o przekątnej 10,1 cali. Kolejnym źródłem potwierdzającym istnienie nowego Transformera Pad jest Federalna Komisja Łączności (FCC), przez którą przewinęło się własnie nowe urządzenie od Asusa.

asus fcc tablet

Także wygląda na to, że 4. września ujrzymy Xperię Z1 i Z1 Mini, Galaxy Note 3, Transformera Pad i zapewne wiele innych urządzeń opartych na systemie Android.

źródło: Phone Arena • chillman

  Tomek1906 nie generalizuj. Mam swojego TF201 od roku i wszystko z nim ok, jestem zadowolony.

  • tomek1906

   nie generalizuje, gratuluje jesteś nielicznym szczęśliwcem skoro bez rootów i innych cudów ten sprzęt Ci działa bez zarzutu.

 • tomek1906

  Po moich doświadczeniach z poprzednim transformerem nie chciał bym tego za darmo.

  • Lookso

   co się stało?

   • tomek1906

    ten sprzęt tylko pięknie się prezentuje w reklamach i przez pierwszy tydzień użytkowania, przejrzyj forum to się więcej dowiesz.x