samsung galaxy note9 oficjalnie

Jeden S Pen to za mało? Samsung Galaxy Note9 z dwoma stylusami w zestawie

Newsy

Galaxy Note9 to najbardziej zaawansowany smartfon firmy. Nie da się temu po prostu zaprzeczyć. S Pen przeszedł największą rewolucję w swojej historii, choć sam telefon został po prostu delikatnie ulepszony względem poprzednika. Pojawił się zdecydowanie większy akumulator oraz zmiany znane z Galaxy S9+. Teoretycznie urządzenie powinno się samo sprzedać, ale różne gratisy są miłym dodatkiem – uwaga, nie dotyczy to Polski. Tymczasem okazuje się, że Samsung pomyślał o specjalnej wersji tego smartfona, która też najprawdopodobniej nie trafi do naszego kraju.

Samsung Galaxy Note9 w specjalnej edycji to etui i drugi S Pen w zestawie

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Połączenie błękitu z kontrastową żółcią może się podobać, ale nie musi. Dlatego w przypadku specjalnej edycji Ocean Blue (512 GB) Samsung postanowił zaoferować dwa stylusy – jeden tradycyjny, zlewający się z barwą urządzenia i drugi właśnie charakterystyczny, rzucający się w oczy. Dodatkowo pojawiło się gumowe etui. Brzmi ciekawie? Z pewnością, aczkolwiek zainteresowani zakupem takiej wersji będą mieli utrudnione zadanie. Otóż taka edycja dostępna jest wyłącznie w Korei Południowej, jak i w Chinach.

Zobacz też: Huawei Mate 20 Lite oficjalnie pojawił się w Polsce!

Specjalne edycje Galaxy Note9 są czymś naturalnym. Ten smartfon ma już wyrobioną markę, jest niewątpliwie flagowym i bardzo zaawansowanym modelem, więc siłą rzeczy tego typu odmiany będą się pojawiać. Nawet tak wyjątkowe, jak ważący ponad kilogram, złoty Galaxy Note9 za ponad 200 tysięcy złotych.

 

źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x