Galaxy Note9 ze złota

Galaxy Note9 jest drogi? Tak? To co powiesz na wersję za ponad 215 tys. zł?

Newsy

Czego to ludzie nie wymyślą. Niedawno zaprezentowany przez Samsunga Galaxy Note9 w swojej podstawowej wersji kosztuje 4300 zł. Sporo, prawda? Dla bardziej wymagających (i zamożniejszych) firma przygotowała też specjalną, mocniejszą wersję z 8 GB RAM i 512 GB pamięci wbudowanej. Wszystko to za jedyne 5399 zł. To już naprawdę kupa pieniędzy, prawda?

Galaxy Note9 ze złota – kto się skusi?

Co tam cztery czy pięć tysięcy. Rosyjska luksusowa firma Caviar przygotowała swoją własną wersję Galaxy Note9 z kilogramem złota na pleckach. Tak, dobrze napisałem – kilogramem! Smartfon z takim „wyposażeniem” wyceniono na 3,87 mln rubli, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 215 tysięcy. Co w tym wszystkim najśmieszniejsze to fakt, że za to 215 tysięcy zł kupujemy wersję podstawową z 6 GB RAM. Za wersję z 8 GB RAM i 512 GB pamięci wbudowanej trzeba dopłacić ok. 1100 zł… Galaxy Note9 ze złota wygląda tak:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Samsung chwali aparaty Galaxy A8 – wpadka czy dziwne nieporozumienie?

Osobiście mnie się nie podoba. Nie jestem bogaczem, ale gdybym był, to i tak bym go nie kupił – ani to praktyczne, ani ładne. Wyobraźcie sobie, że używacie ten telefon na co dzień, wśród ludzi. To przecież jawne proszenie się o kłopoty. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia wagi samego urządzenia. „Zwykły” Galaxy Note9 waży lekko ponad 200g, a samo złoto aż kilogram, co w sumie daje ponad 1,2 kg. Noszenie przy sobie takiej cegły z pewnością nie byłoby komfortowe.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x