Huaweia P20 można obecnie kupić w trzech kolorach (czarnym, niebieskim, różowym), a P20 Pro w czterech (czarnym, niebieskim, różowym i fioletowo-zielonym). Wygląda na to, że dla Huaweia to wciąż za mało – każdy z tych smartfonów otrzyma już niedługo po dwa nowe warianty kolorystyczne – o czym pisał już wcześniej Łukasz. Jakby tego było mało, model P20 otrzymał dzisiaj jeszcze jeden nowy kolor – Twilight, znany z P20 Pro.

Huawei P20 i P20 Pro w dwóch nowych kolorach

Huawei udostępnił na swoim profilu na Weibo (chińskim odpowiedniku Facebooka) bardzo ciekawe grafiki, które nieco przybliżają nam nowe wersje kolorystyczne wymienionych smartfonów. Zobaczcie sami:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: LG G7 One oraz LG G7 Fit oficjalnie. Idealne połączenie klasy średniej z premium?

Firma nie powiedziała wprost, co to będą za kolory. Po powyższych grafikach możemy jednak spekulować, że jedna z nowych opcji kolorystycznych będzie perłowa, a druga granatowo-niebieskim gradientem. Nowe kolory nikogo nie powinny dziwić – Huawei robi to, co każda inna firma, gdy szał po premierze ich produktu opadł – stara się podtrzymać zainteresowanie. Gigant oficjalnie zaprezentuje nowe warianty kolorystyczne już za kilka dni, na tegorocznych targach IFA. Jeśli nie podobają Wam się obecne warianty Huaweia P20 lub P20 Pro, to być może nowe przypadną Wam do gustu.

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.