Huawei P20

Huawei P20 i P20 Pro pojawi się w nowych kolorach

1 minuta czytania
Komentarze

Huaweia P20 można obecnie kupić w trzech kolorach (czarnym, niebieskim, różowym), a P20 Pro w czterech (czarnym, niebieskim, różowym i fioletowo-zielonym). Wygląda na to, że dla Huaweia to wciąż za mało – każdy z tych smartfonów otrzyma już niedługo po dwa nowe warianty kolorystyczne – o czym pisał już wcześniej Łukasz. Jakby tego było mało, model P20 otrzymał dzisiaj jeszcze jeden nowy kolor – Twilight, znany z P20 Pro.

Huawei P20 i P20 Pro w dwóch nowych kolorach

Huawei udostępnił na swoim profilu na Weibo (chińskim odpowiedniku Facebooka) bardzo ciekawe grafiki, które nieco przybliżają nam nowe wersje kolorystyczne wymienionych smartfonów. Zobaczcie sami:

Zobacz także: LG G7 One oraz LG G7 Fit oficjalnie. Idealne połączenie klasy średniej z premium?

Firma nie powiedziała wprost, co to będą za kolory. Po powyższych grafikach możemy jednak spekulować, że jedna z nowych opcji kolorystycznych będzie perłowa, a druga granatowo-niebieskim gradientem. Nowe kolory nikogo nie powinny dziwić – Huawei robi to, co każda inna firma, gdy szał po premierze ich produktu opadł – stara się podtrzymać zainteresowanie. Gigant oficjalnie zaprezentuje nowe warianty kolorystyczne już za kilka dni, na tegorocznych targach IFA. Jeśli nie podobają Wam się obecne warianty Huaweia P20 lub P20 Pro, to być może nowe przypadną Wam do gustu.

Źródło: gsmarena

Motyw