Brytyjski premier używa Huaweia P20

Huawei już niedługo wprowadzi więcej kolorów na szary rynek

1 minuta czytania
Komentarze

Huawei coraz częściej może się chwalić coraz to lepszymi wynikami. Pomijając samą sprzedaż i pokonanie Apple na rynku globalnym, Chińczycy zostali też wyróżnieni przez stowarzyszenie EISA. Jednak firma z Państwa Środka nie ma wielkich planów, co do zbliżających się targów IFA. To z kolei nie oznacza, że Huawei nie pojawi się w Berlinie. Wręcz przeciwnie, przywiezie też coś nowego.

Huawei na IFA odświeży kolorystykę P20 Pro

huawei p20 pro kolor

Co wyróżnia Huawei P20 Pro, jeden z najciekawszych smartfonów tego roku? Oczywiście charakterystyczne kolory, zmieniające się zależnie od tego, jak pada światło na obudowę. Jak udało się dowiedzieć, a nawet zobaczyć reprezentantom portalu Android Authority, w drodze są dwie, nowe wersje kolorystyczne P20 Pro. Ponownie pojawi się charakterystyczny gradient, ale tym razem bardziej stonowanym połączeniu. Pierwszy zestaw ma być inspirowany nocnym niebem i zorzą polarną. Ma stanowić przejście z czarnej barwy do turkusu – po drodze pojawią się fioletowe i niebieskie odcienie. Drugi ma mieć źródła w morzu i tym, co z nim związanego, czyli muszle i perły. Tym razem coś dla fanów bardziej stonowanych barw – stawiamy na biel z delikatnymi, żółtymi i różowymi wstawkami.

Zobacz też: Xiaomi prezentuje Mi Pad 4 Plus i nową wersję Mi 8.

W zeszłym roku, gdy Huawei prezentował serię P10, trochę ironicznie podchodziłem do tego, jak firma skupiała się na wersjach kolorystycznych. Jednak to, co widzimy w P20 Pro to coś zupełnie innego, zdecydowanie ciekawszego. W dobie nudny, szaroburych smartfonów Chińczycy po prostu rzucają się w oczy.

źródło: Android Authority

Motyw