ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Knight – czyli jak z czegoś dobrego zrobić jeszcze lepsze.

Autor: bob-17 Kategoria: Newsy

Każdy, kto jest odrobinę zorientowany w świecie sprzętu mobilnego, słyszał o kilku nowościach ubiegłego tygodnia. Najważniejszą z nich był oczywiście długo oczekiwany Nexus S. Lecz pośród natłoku informacji o tym modelu pojawiło się również parę spekulacji na temat innych urządzeń. Jednym z nich był HTC a.k.a. HTC Evo Shift 4G.

O urządzeniu dowiedzieliśmy się z oficjalnego aktualizatora oprogramowania HTC. Kilka dni później ukazało się zdjęcie przedstawiające tajemniczy model w „ubranku” ochronnym, w którym prezentował się całkiem sympatycznie (zdjęcie poniżej). Dzisiaj natomiast wypłynęło do sieci zdjęcie pokazujące go w całej okazałości.

Wynika z niego że pierwszym uprzywilejowanym operatorem, posiadającym „rycerza” w armii swoich telefonów, będzie amerykański Sprint. Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest ono bardzo podobne, jeśli chodzi o budowę, do znanego nam slider’a HTC – Desire Z. Na zdjęciu dostrzec można brak frontowej kamery co uniemożliwi wykonywanie połączeń wideo. Mało kto z nich korzysta w naszym kraju, ale troszkę szkoda. Klawiatura wydaje się być dość wygodna, w dodatku posiada, coś w rodzaju D-padu. Ostatnią rzeczą, jaką można wywnioskować ze zdjęcia, jest stosunkowo niewielka grubość urządzenia pomimo że ma ono założoną obudowę zabezpieczającą.

Źródło: www.androidcentral.com

Sprawdź najnowsze wpisy