HTC Knight – czyli jak z czegoś dobrego zrobić jeszcze lepsze.

Newsy

Każdy, kto jest odrobinę zorientowany w świecie sprzętu mobilnego, słyszał o kilku nowościach ubiegłego tygodnia. Najważniejszą z nich był oczywiście długo oczekiwany Nexus S. Lecz pośród natłoku informacji o tym modelu pojawiło się również parę spekulacji na temat innych urządzeń. Jednym z nich był HTC a.k.a. HTC Evo Shift 4G.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

O urządzeniu dowiedzieliśmy się z oficjalnego aktualizatora oprogramowania HTC. Kilka dni później ukazało się zdjęcie przedstawiające tajemniczy model w „ubranku” ochronnym, w którym prezentował się całkiem sympatycznie (zdjęcie poniżej). Dzisiaj natomiast wypłynęło do sieci zdjęcie pokazujące go w całej okazałości.

Wynika z niego że pierwszym uprzywilejowanym operatorem, posiadającym „rycerza” w armii swoich telefonów, będzie amerykański Sprint. Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest ono bardzo podobne, jeśli chodzi o budowę, do znanego nam slider’a HTC – Desire Z. Na zdjęciu dostrzec można brak frontowej kamery co uniemożliwi wykonywanie połączeń wideo. Mało kto z nich korzysta w naszym kraju, ale troszkę szkoda. Klawiatura wydaje się być dość wygodna, w dodatku posiada, coś w rodzaju D-padu. Ostatnią rzeczą, jaką można wywnioskować ze zdjęcia, jest stosunkowo niewielka grubość urządzenia pomimo że ma ono założoną obudowę zabezpieczającą.

Źródło: www.androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x