Android 4.3 dla HTC One wycieka do Sieci!

Krzysztof Czerwiec Krzysztof Czerwiec Newsy
htc_header

HTC znane jest już raczej w świecie, jako koncern postępujący wyjątkowo opornie w kwestiach aktualizacji oprogramowania. Posiadacze One dopiero niedawno doczekali się aktualizacji do 4.2.2, stąd pewnie mają nietęgie miny na myśl o ostatniej wersji Androida.

Wydaje się jednak, że tajwański koncern tym razem zaskoczy posiadaczy ich ostatniego flagowca. Bowiem HTC potwierdziło ostatnio informację, że chce zaktualizować One do najnowszego Jelly Bean’a już do końca września. Najwyraźniej koncern ma także podobne plany do do wersji międzynarodowej, gdyż do Sieci w ostatnich dniach przedostała się kompilacja oprogramowania opartego o Androida 4.3. Za jego przedostaniem się do Internetu stoi developer LlabTooFeR, który oparł ostatnią wersję swojego Custom ROMa „Maximus HD 12” o firmware oznaczone jako 3.09.401.1.

Zmiany w oprogramowaniu można jednak raczej określić jako subtelne. W nowej wersji One będzie obsługiwał wstawianie własnej muzyki do podglądów zdjęć oraz synchronizowanie ich przejść do jej rytmu. Poza tym Sense doczekało się kilku kosmetycznych zmian jak np. nowego menedżera zadań.

Prawdopodobnie w finalnej wersji oprogramowania znajdzie się jednak wiele więcej nowości. Ta zapewne za około miesiąc, może dwa, trafi do dystrybucji za pomocą kanału OTA. Jeśli jednak nie możecie się doczekać nowego Androida, to odsyłamy Was do oficjalnego wątku na xda-developers.

źródło: xda-developers.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy