Android 4.3 dla HTC One wycieka do Sieci!

Newsy

htc_header

HTC znane jest już raczej w świecie, jako koncern postępujący wyjątkowo opornie w kwestiach aktualizacji oprogramowania. Posiadacze One dopiero niedawno doczekali się aktualizacji do 4.2.2, stąd pewnie mają nietęgie miny na myśl o ostatniej wersji Androida.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wydaje się jednak, że tajwański koncern tym razem zaskoczy posiadaczy ich ostatniego flagowca. Bowiem HTC potwierdziło ostatnio informację, że chce zaktualizować One do najnowszego Jelly Bean’a już do końca września. Najwyraźniej koncern ma także podobne plany do do wersji międzynarodowej, gdyż do Sieci w ostatnich dniach przedostała się kompilacja oprogramowania opartego o Androida 4.3. Za jego przedostaniem się do Internetu stoi developer LlabTooFeR, który oparł ostatnią wersję swojego Custom ROMa „Maximus HD 12” o firmware oznaczone jako 3.09.401.1.

Zmiany w oprogramowaniu można jednak raczej określić jako subtelne. W nowej wersji One będzie obsługiwał wstawianie własnej muzyki do podglądów zdjęć oraz synchronizowanie ich przejść do jej rytmu. Poza tym Sense doczekało się kilku kosmetycznych zmian jak np. nowego menedżera zadań.

Prawdopodobnie w finalnej wersji oprogramowania znajdzie się jednak wiele więcej nowości. Ta zapewne za około miesiąc, może dwa, trafi do dystrybucji za pomocą kanału OTA. Jeśli jednak nie możecie się doczekać nowego Androida, to odsyłamy Was do oficjalnego wątku na xda-developers.

źródło: xda-developers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x