przegladarka internetowa ranking

[Raport] Sprawdź, który operator oferuje najlepszy Internet

Newsy

Jeśli mnie pamięć nie myli, to już każdy operator chwalił się, że ma najszybszy Internet. Zabawnie to wygląda, gdy stosowne reklamy pojawiają się jedna po sobie. Skąd te różnice? To proste – różne źródła, różne badania. Dlatego my postanowiliśmy skupić się na jednym, możliwie najbardziej obiektywnym rankingu – RFBenchmark. Zasada badań jest prosta – użytkownicy aplikacji przesyłają przeprowadzają test, a autorzy raportu agregują to do swoich potrzeb.

T-Mobile wyprzedza Orange i wskakuje na fotel lidera

Obecnie opublikowany, lipcowy raport wskazuje T-Mobile’a, jako zwycięzce w kluczowych kategoriach. Magentowy dostawca oferuje najszybszą prędkość pobierania danych, jak i najniższą wartość ping. To wszystko w kwestii łączności LTE, gdzie Orange może pochwalić się najwyższą, średnią prędkością wysyłania danych. Jeśli już omawiamy szybkość, to na szarym końcu jet Play. Z kolei Plus zamyka stawkę w rankingu opóźnień.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W przypadku 3G ponownie Fioletowi zamykają stawkę w przypadku prędkości. Orange ma najwyższą wartość ping. Ponownie też T-Mobile wychodzi na prowadzenie, jak spojrzymy na szybkości. Wyróżnia się też Plus z najmniejszym opóźnieniem.

Zobacz też: Apple skusi się na stylusa w połączeniu z iPhonem?

Powyższe dane zostały zebrane z 26149 niezależnych pomiarów wspomnianej aplikacji RFBenchmark. Czy potwierdzacie te dane u siebie? Być może jesteście ponadprzeciętni lub – oby nie – poniżej średniej?

 

źródło: RFBenchmark.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x