apple ios 12

iPhone’y się wieszają, crashują i ogólnie działają wolno. Powód? Beta iOS 12

1 minuta czytania
Komentarze

Wiele osób wciąż tkwi w przekonaniu, że system od Apple jest doskonały – nie wiesza się, nie crashuje i jest super bezpieczny. Prawda jest taka, że nic z tego nie jest prawdą (no może poza poziomem bezpieczeństwa, bo ten jest akurat wysoki, jednak iPhone’a wciąż można złamać). Z roku na rok iOS jest coraz gorszy – niestety, ta tendencja trwa do dziś.

Beta iOS 12 jest fatalna. Nie instaluj jej!

Prawie rok temu wraz z premierą iOS 11 Apple zaliczyło ogromną wpadkę. System ten był tak zabugowany, że mało kto chciał z niego korzystać – nawet najwięksi fani marki powiedzieli „dość”. Finalna wersja następcy felernego wydania jest tuż za rogiem – prawdopodobnie zadebiutuje wraz z premierą nowych iPhone’ów. Jeśli jednak chcecie już zapoznać się z nowościami, które zaoferuje nowy system, to już teraz możecie zainstalować betę – choć nie polecam tego robić. Wersja beta oznaczona numerkiem 7 została już przez Apple wycofana. Powód? Crashowanie się aplikacji, wieszanie się systemu, powolne działanie, nieresponsywny ekran blokady i tak dalej, i tak dalej…

Zobacz także: Samsung radzi sobie coraz gorzej. Firma zamknie jedną ze swoich fabryk smartfonów

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że beta to beta i ma prawo działać nie do końca tak, jak powinna. Jednak to co serwuje nam Apple to zbyt wiele. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce z iOS 11, który przez wielu uważany jest za najgorsze wydanie jakie kiedykolwiek ujrzało światło dzienne. Czyżby szykowała się powtórka z rozrywki? Wiele na to wskazuje. Miejmy jednak nadzieje, że tym razem Apple się przyłoży.

Źródło: phonearena

Motyw