Asphalt 8: Airborne debiutuje w Sklepie Play

Aplikacje

fbwawurWczoraj do Sklepu Play trafiła nowa część jednej z najpopularniejszych gier wyścigowych na urządzenia mobilne. Stworzona przez studio Gameloft seria Asphalt od lat cieszy się dużym uznaniem, a poprzednia część z cyklu po dziś dzień ma bardzo wysoką pozycję na liście bestsellerów w sklepie Google Play.

nexusae0_A8_screen_2048x1536_EN_02

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nowy Asphalt 8: Airborne do znanego nam już stylu zabawy wprowadza też dodatek w postaci efektownych powietrznych trików, które możemy wykonywać podczas wyścigów. Dużą nowością jest również możliwość gry z ośmioma graczami jednocześnie w trybie multiplayer. Poza tym otrzymujemy wszystko to, czym urzekły nas poprzednie części gry Asphalt: piękną grafikę, licencjonowane samochody, bogaty tryb kariery i zróżnicowane trasy.

Asphalt 8: Airborne znajdziecie do pobrania w Sklepie Play za niewiele ponad 3 zł, a tak niska cena jest po części uzasadniona występującym w grze systemem mikropłatności.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x