Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Spodziewaliśmy się że Android będzie gwoździem programu MWC, jednak wielu producentów nie zdążyło ze swoimi projektami do tych targów. Na szczęście z Huawei było inaczej. Firma ta  zaprezentowała telefon z wyglądu bardzo przypominający iPhone’a.

Na pierwszy rzut oka nie wyglda jakby miał na nim pracować Android – nie ma wystarczająco dużo hardwareowych przycisków jednak Huawei pracuje nad specjalnym interfejsem. Ten do tej pory nienazwany telefon trafi na rynek w trzecim kwartale bieżącego roku. Huawei jest obecnie w trakcie rozmów z operatorami którzy mają wprowadzić go do swojej oferty. Jak na razie nie ma żadnych informacji dotyczących specyfikacji urządzenia.

Skomentuj na Android Forum

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.