Klawiatura netbooka Google?

Newsy

Dosłownie kilka godzin temu informowaliśmy o zbliżającej się konferencji dotyczącej Chrome i spekulacjach z nią związanych, a już mamy kolejne informacje. Tym razem dotyczą one klawiatury, w jaką ma być wyposażony netbook wydany przez Google. Układ klawiszy wraz z opisem prezentuje poniższa fotografia.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Chrome to system, którego sercem i interfejsem jest przeglądarka, toteż w miejscu standardowego Caps locka pojawił się przycisk wyszukiwania search. Caps lock został zintegrowany z przyciskiem Shift, na którym znajduje się dioda symbolizująca wprowadzanie kapitalików. Główne zmiany dotyczą jednak górnej części klawiatury. Zamiast przycisków F1-12 mamy klawisze funkcyjne Chrome. Pierwsze dwa służą do nawigacji (back – forward), kolejne za przemieszczanie między oknami, maksymalizację oraz ustawienia przeglądarki. Następne przyciski są już w zasadzie standardem w urządzeniach typu netbook czy laptop – to regulacja jasności oraz głośności systemu.

Źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x