cartoonify google sztuczna inteligencja

Piękno AI – sprawdźcie, co Cartoonify zrobi z Waszym zdjęciem

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Sztuczna inteligencja jest już wszędzie – może ona odpowiadać wyłącznie za dobór koloru do aktualnie panującej pogody, ale producenci i tak się będą tym chwalić… Mimo wszystko, zdarzają się ciekawe pomysły na wykorzystanie maszynowego uczenia. W zeszłym miesiącu, w ramach jednego doodle’a, Google przypomniało projekt Quick, Draw! Sprowadzał się on do zgadywania przez sztuczną inteligencję tego, co rysuje użytkownik. Ten miał zadany temat. Teraz czas odwrócić sytuację. Cartoonify – dajemy do przetworzenia zdjęcie, na podstawie którego sztuczna inteligencja narysuje… coś.

Cartoonify – efekty są przeróżne!

Teraz Cartoonify jest dostępne w ramach „Eksperymentów z Google”. Innymi słowy – Amerykanie przejęli projekt. Kalambury wkraczają na wyższy poziom. Pokażmy sztucznej inteligencji zdjęcie, a efekt zgromadzonym, aby zgadywali, co tak naprawdę było podstawą. Nie ukrywam, że momentami to naprawdę nie jest proste. Niemniej kalambury 2.0 ze sztuczną inteligencją? Czemu się nie sprawdzić w takich zawodach? Zainteresowani znajdą Cartoonify na stronie Google.

Zobacz też: Ile będzie kosztował Samsung Galaxy Note9?

Oczywiście wszystko ma podłoże żartu. Sztuczna inteligencja celowo ma za zadanie przerobić zadaną grafikę na jej „kartonowy” odpowiednik. Analogicznie trudne zadanie miało AI w przypadku wspomnianego wcześniej Quick, Draw!, kiedy to użytkownicy rysowali różne cuda…

źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy