Galaxy Note 9

Sklep ujawnił cenę Samsunga Galaxy Note9. Będzie… drogo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Już 9 sierpnia Samsung zaprezentuje światu swojego nowego flagowca – Galaxy Note9. Na wspomniany smartfon cierpliwie czeka bardzo wiele osób, jednak spora część z nich zastanawia się, czy Samsung w tym roku podniesie poprzeczkę cenową. Cóż, wygląda na to, że, tak.

Galaxy Note9 – cena

Właśnie wyciekły plakaty promocyjne pewnego sklepu w Indonezji, który już zaczął promować Galaxy Note9. Za podstawowy model ze 128 GB pamięci wbudowanej zapłacimy tam 940 dolarów (ok. 3450 zł), a więc cena w Polsce najprawdopodobniej będzie bardzo podobna do zeszłorocznego Note8 z 64 GB ROM. Z kolei wersja z 512 GB pamięci wyceniona została na 1215 dolarów (ok. 4430 zł), co oznacza, że w naszym kraju prawdopodobnie zapłacimy za ten wariant sporo powyżej 5000 zł.

Galaxy Note9 cena

Zobacz także: Masz Galaxy S6? Samsung przygotował dla Ciebie niespodziankę!

Podane ceny idealnie zgadzają się z zeszłotygodniowym przeciekiem, który mówił, że Galaxy Note9 w Europie będzie kosztował od 1050 do 1250 dolarów. Ceny w Azji są zawsze niższe, więc możemy śmiało powiedzieć, że poznaliśmy właśnie potwierdzoną cenę Galaxy Note9. Niestety flagowców Samsunga z roku na rok rosną i trudno powiedzieć, kiedy ta karuzela się zatrzyma.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy