htc u12 plus

HTC U12 Life to świetne połączenie… iPhone’ów i Pixeli?

Newsy

HTC nie notuje świetnych wyników finansowych – tym stwierdzeniem raczej nikogo nie zaskoczyłem. Zainteresowanie smartfonami tej firmy spada – z czego to wynika? Powodów może być wiele. Przede wszystkim Tajwańczycy nie emanują marketingiem, a przy okazji ich propozycje do najtańszych nie należą. Jednak są dobre, co potwierdza nasza recenzja HTC U12+. Firma nie planuje wydawania kolejnego, flagowego modelu w tym roku, co nie oznacza, że to koniec nowości – w drodze jest HTC U12 Life.

HTC U12 Life to kolejny model z Android One?

htc u12 life szkic pixel iphone

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zeszłoroczny U11 Life, zaprezentowany równolegle z U11+, okazał się propozycją HTC z rodziny Android One. Nie trudno się domyślić, że następca również może dołączyć do specyficznej serii Google. Jednak z Amerykanami ten smartfon może mieć więcej wspólnego, jeśli powyższe szkice zostaną odwzorowane w rzeczywistości. Spójrzmy na potencjalny tył U12 Life, który ewidentnie przypomina plecy Pixeli z „oknem na świat”. Pamiętajmy też, że w serii Pixel 3 całość ma być szklana. Czy w przypadku modelu HTC również? Najprawdopodobniej nie. Mimo wszystko to nie koniec nawiązań do innych firm. W końcu samo ułożenie aparatów, przedzielonych diodą doświetlającą, to wzór wypromowany przez najnowsze iPhone’y.

Zobacz też: Nowy iPad Pro, niczym iPhone X!

Póki co niewiele wiemy na temat specyfikacji tego urządzenia. HTC U11 Life był ciekawym konkurentem dla Xiaomi Mi A1. Czy U12 Life będzie godnie rywalizował z Mi A2? Przekonamy się, aczkolwiek już niedługo opublikujemy recenzję tego chińskiego smartfona.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x