HTC One Max z wielkim ekranem 5,9″ zadebiutuje już w przyszłym miesiącu?

1 minuta czytania
Komentarze
htc-one-max

HTC One to smartfon, który spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez użytkowników na całym świecie. Zachęciło to tajwańskiego producenta do rozwijania linii urządzeń wyposażonych w charakterystyczne głośniki stereo, a także solidną, metalową obudowę. Nie tak dawno miała miejsce premiera nieco mniejszego HTC One Mini z ekranem 4,3″, skierowanego do wszystkich, którzy mają dość smartfonów z przerośniętymi wyświetlaczami. Wygląda na to, że już niebawem na rynek trafi też coś dla wszystkich o innym punkcie widzenia, którzy z przyjemnością noszą ze sobą ogromne urządzenia.

Mowa o HTC One Max, którego ekran posiadać ma przekątną wynoszącą aż 5,9″ i standardową już dla flagowych modeli rozdzielczość 1080p (1920×1080). Ten wielki smartfon został niedawno sfotografowany, i cóż, prezentuje się on po prostu jak przerośnięty HTC One, którego dobrze już znamy. Pod jego maską ma znaleźć się mocny, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, a także bateria o sporej pojemności wynoszącej 3200 mAh.

Jeżeli wierzyć ostatnim doniesieniom, to HTC planuje premierę swojego gigantycznego smartfona na nadchodzący miesiąc, a One Max ma zostać zaprezentowany podczas odbywających się w Berlinie targów IFA 2013.

źródło: engadget.com

Motyw