[Konkurs] Wygraj Samsunga Galaxy S8 i poznaj najlepszą ofertę operatora komórkowego

2 minuty czytania
Komentarze

Nie od dziś wiadomo, że lubimy oszczędzać. Przepłacanie nie jest w naszej naturze, co się ceni. Nie inaczej jest wyborem operatora telefonu komórkowego. Nie warto ślepo podążać z jednym dostawcą, bo „jest ok”. Czemu nie zdecydować się na coś lepszego? Dzisiaj żadnych obaw nie ma, bo zazwyczaj najlepsze oferty to propozycje „na kartę”, które nie dotyczy wieloletnia umowa bądź umowy, które można w każdej chwili rozwiązać.

Wczoraj zestawiliśmy dla Was najważniejsze oferty na rynku do 30 złotych i rezultat był jednoznaczny – wygrało Premium Mobile, które w tej cenie pozwala rozmawiać i wysyłać wiadomości bez limitu oraz korzystać z ogromnego pakietu internetowego (30 GB). Jednak propozycje zaczynają się już od 16,70 złotych, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego zachęcamy Was do zainteresowania się ofertą tego operatora, a przy okazji wzięcia udziału w konkursie!

Konkurs Premium Mobile & Android.com.pl – wygraj Samsunga Galaxy S8!

samsung galaxy s8

Co należy zrobić, aby wygrać? Na stronie konkursowej Waszym zadaniem będzie opisać swojego wymarzonego smartfona. Nic trudnego? W takim razie zmieść się w maksymalnie pięciu słowach! Jeśli Ci się uda, to weźmiesz udział w naszym konkursie, w którym ufundowaliśmy Samsunga Galaxy S8, flagowy i wychwalany model lidera mobilnego rynku. Mało tego, udało nam się wynegocjować z Premium Mobile jeszcze lepsza ofertę – tylko czytelnicy Android.com.pl mogą liczyć na opłatę aktywacyjną za symboliczną złotówkę! Wciąż czegoś brakuje? W takim razie dodajmy, że pierwszy miesiąc jest gratis. Nie martw się też o usługi samego operatora – prześwietliliśmy go na wskroś i wyjaśniamy, dlaczego takie niskie ceny są w ogóle możliwe!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, jak i udziału w nim! Jeśli zastanawiacie się nad zmianą operatora, to z pewnością lepszej okazji nie mogliście trafić!

Kliknij TUTAJ, aby przejść na stronę konkursową.

Motyw